Zihin Kontrolü - Ömer Özkaya - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Zihin Kontrolü – Ömer Özkaya

Zihin Kontrolü – Ömer Özkaya

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Mart 19th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 490
Yazar: Ömer Özkaya

749 Kişi Tarafından Görüldü

DİKKAT! ZİHNİNİZ KONTROL ALTINDA OLABİLİR

– İnsan zihni kontrol altına alınabilir mi?
-Elektromanyetik dalgalarla insanların beyinlerine ve şuurlarına müdahale edilebilir mi?
– KGB Generali Ratnikov, resmi bir açıklamasında, “Benim başında bulunduğum birimin görevi, Rus devletinin tepe yöneticilerinin bilinçaltlarını dış etkilere karşı korumak,” diyor.
Peki, Türk devletinin tepe yöneticilerinin bilinç altları korunuyor mu?

– Başbakan’ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, Başbakan Erdoğan’ın telekinezi yoluyla öldürülmek istendiğini iddia etti. Telekinezi yoluyla, uzaktaki bir canlının kalbini durdurmak mümkün mü?
– Psikotronik silahlar, birkaç yüz kilometre mesafeden insan üzerinde nasıl etki yapıp ölüme yol açabiliyor?
– Türkiye’de son yıllarda yaşanan kaos olaylarının çözümünde metafizik istihbarat kullanıldı mı?
– Obama’nın kapatmaya söz verdiği halde kapatamadığı Guantanamo’da aslında neler oluyor, ırklara göre davranış çözümleme deneyleri mi yapılıyor?
-ABD karşıtı Latin liderlerin peş peşe kansere yakalanması doğal ve tesadüf eseri mi, psikotronik silahlarla kansere yol açmak mümkün mü?
-Tüm iktidarlar kanaatlere dayanır. Peki, subliminal (bilinçaltı) mesajlar yoluyla toplumlar yönlendirilebilir mi?
-Türk savaş uçağı, Suriye açıklarında nasıl düşürüldü, askeri endüstriyel yeterliliğimiz hayallerimizin çok mu gerisinde?
-Tübitak ve Aselsan’da yaşanan intiharlara ilişkin neden hiçbir ipucu bulunamadı, zihin kontrol yoluyla insanların intihar etmesini sağlamak mümkün mü?
– Bilimsel olarak tespitinden 9 yıl önce, Jüpiter’in etrafındaki halkanın varlığını açıklayan “Psişik” Ingo Swan ve Harold Sherman, NSA görevlisi miydi?
– Kuran’a göre vesvese nedir? Şeytan, bir radyo dalga harekâtı üzerinden zihin kontrol yapabilir mi, abdest buna karşı bir çözüm müdür?

Özet

Türkiye’de birçok kavram birbiriyle karıştırılır. Konumuz “Zihin Saptırmaları” olduğu için bu alanda kullanılan ikili kavramlara değinerek başlayayım. Çok yaygın olarak kullanılan -bu alanda- iki kavram var.

Komplo Teorisi ve Manipülasyon (Saptırma).İlginçtir ki bu iki kavramın da Türkiye’de tartışmaya açılmasında ben önayak oldum. Manipülasyon’u ilk kez 1974’de “Türkiye’de Kadın” adlı kitabımda kullandım. Bu kavram, tam anlamıyla, “saptırmak” demektir.

Örneğin Feminist Hareket, Kadın Hakları mücadelesinde bir “saptırmaca” olarak ortaya çıkmıştır.

Komplo Teorisi kavramı ise Türkiye’de 1990’ın başlarında kendisine yer buldu. Bunu da birileri “Manipüle” ettiler ve kasten ve/veya bilmeden “Dezenformasyon” ve “Conspiracy” kavramlarıyla karıştırdılar. Komplo Teorisi en basit anlatımıyla bir “Senaryo”dur. “Conspiracy” ise tam anlamıyla bir “Fesat”tır. Fesat varsa, devletin güvenlik güçleri de bunlara karşı senaryolar hazırlarlar. “Fesat”ın niteliği değiştikçe “Komplo=Senaryo”

da değişir. Örnek vereyim: Japon AUM gizli örgütü öldürücü gaz kullanarak bir katliam yapmayı planlamıştı (1998). Örgüte bir türlü sızılamamıştı.

Bu durumda bir “Komplo Teorisi” ortaya atıldı. Buna göre örgütün lideri olan kişi, kan grubu B olan bir kişi tarafından öldürülecekti.

İlginçtir ki örgütün lideri olan kişinin iki yardımcısı da B Kan Grubu’ndaydılar.

Örgütte çatışma çıktı ve ihbarlar başladı. Bunun sonucunda örgüt dağıtıldı. En az 10 masum insanın hayatı kurtarıldı.

Komplo Teorisi, bir katliamı önceden engelledi.

Bir önceki yazımız olan Georg Wilhelm Friedrich Hegel Kitapları - pdf başlıklı kitabımızda Georg Wilhelm Friedrich Hegel Kitapları ekitap indir, Georg Wilhelm Friedrich Hegel Kitapları ekitap oku ve Georg Wilhelm Friedrich Hegel Kitapları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.