Yeşilin Kızı Anna 8 Kitap Birarada - L.M.Montgomery - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yeşilin Kızı Anna 8 Kitap Birarada – L.M.Montgomery

Yeşilin Kızı Anna 8 Kitap Birarada – L.M.Montgomery

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 1627
Yazar: L.M.Montgomery

334 Kişi Tarafından Görüldü

Yeşilin Kızı Anna 8 Kitap Birarada; Green Gables, Prince Edward Island’dan Marilla ve Matthew Cuthbert, çiftlikte kendilerine yardım etmesi için bir yetim çocuğu gönderdiklerinde, hayatlarını değiştirecek hataya hiçbir şekilde hazırlıklı değillerdir. Hata, masanın altındaki herkesle konuşabilen kızıl saçlı 11 yaşındaki Anne Shirley’in şeklini alıyor.

Neyse ki, güneşli doğası ve ilginç hayal gücü, isteksiz koruyucu ebeveynlerini çabucak kazanır. Anne’nin alıngan ruhu kısa sürede birçok arkadaşı kendine çeker ve çok fazla sorun çıkarır.

Hayatının trajikomedisinde melodramatik yeni bir bölüm olmadan bir gün geçmiyor. Anne, saç rengiyle alay etmek gibi en büyük günahı işleyen sınıf arkadaşı Gilbert Blythe’a karşı sonsuz antipatisini erkenden ilan eder. Daha sonra, aynı lanetli saçı yanlışlıkla yeşile boyar. Başka bir zaman, yeni bir komşuyu etkilemek için aceleyle, Vanilya yerine merhemle pasta yapıyor.

Lucy Maud Montgomery’nin Anne hakkındaki kitap serisi 20. yüzyılın başlarından beri klasik olarak kaldı. Bu kadınsı ancak bağımsız ruhu tasvir etmesi, nesiller boyunca kızlara güçlü bir kadın rol modeli verirken, tarihte başka bir daha ılımlı zamanın tadına varıyor.

Bu güzel kutulu hediye koleksiyonu şunları içerir:

  • Anne of Green Gables ,
  • Anne of the Island ,
  • Anne of Avonlea ,
  • Anne of Windy Poplars ,
  • Anne’s House of Dreams ,
  • Anne of Ingleside ,
  • Rainbow Valley,
  • Ingleside Rilla .

Bir önceki yazımız olan Mükemmel Yabancı - Megan Miranda başlıklı kitabımızda Mükemmel Yabancı - Megan Miranda, Mükemmel Yabancı - Megan Miranda ekitap indir ve Mükemmel Yabancı - Megan Miranda ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.