Yeni Yıl Yeni Hayat - Debbie Macomber - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yeni Yıl Yeni Hayat  –  Debbie Macomber

Yeni Yıl Yeni Hayat – Debbie Macomber

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Aralık 18th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 247
Yazar: Debbie Macomber

591 Kişi Tarafından Görüldü

Debbie Macomber

Keyifli ve neşeli bir sürpriz sizi bekliyor. Çok sevilen Noel romanlarına bir yenisini ilave eden Debbie Macomber, Yeni Yıl Yeni Hayat’ta “Orijinal İsmi: Jingle All the Way” aşkın, değişmesi en zor hayatlarını nasıl değiştirip güzelleştirdiğini ve kuvvetli aile bağlarının dönüştürücü etkisini daimaki duygu yüklü, eğlenceli, içten anlatımıyla kaleme alıyor.

 

Özet

 

Beş kardeşin arasında sıkışıp kalan Everly Lancaster’ın daima büyük hayalleri olmuştur. Şimdi üst düzey bir gayrimenkul yöneticisi olan Everly, işinin hayatı olduğunu ve başka hiçbir şeye (ya da hiç kimseye) yer bırakmadığını fark ediyor.

Onun stresini hisseden Everly’nin patronu, Aralık’ta izin almasında ısrar eder ama Everly’nin annesi onu tam tersine ikna eder. Bir tatili hak ediyor – ayrıca döndüğünde, geçen sene yapmış olduğu gibi aile Noelini atlamak için hiçbir mazereti olmayacak.

Yavaş ama emin adımlarla onun haklı olduğunu anlıyor: manzara harika. Ve gün geçtikçe Everly’nin Asher ile ilişkisi derinleşir ve onu önceliklerine uzun ve sert bir biçimde bakmaya zorlar.

Everly ve Asher beraber bir hayat olasılığında sihir görmeye başlar. Ancak gemi yolculuğunun sonuna yaklaşırken ve Everly’nin ailesinin Noel’i yaklaşırken, ikisinin de aşkın riske değer olup olmadığına karar vermesi gerekir. Debbie Macomber’ın en yeni tatil or olabilir.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.