Yeni Bir Başlangıç (İlişkiler Serisi 1) - Kim Karr - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yeni Bir Başlangıç (İlişkiler Serisi 1) – Kim Karr

Yeni Bir Başlangıç (İlişkiler Serisi 1) – Kim Karr

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Aralık 20th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 155
Yazar: Kim Karr

2.108 Kişi Tarafından Görüldü

Ya “Hayatta bir kez” olabilecek bir şey için ikinci bir şansınız varsa? Trajediyle dolu geçmişi Dahlia London’ın ruhunu tamamen parçalamıştı. Mutlu son onun için bir hayalden bile uzaktı. Ama ya yeni bir başlangıç şansı olsaydı?

Wilde Ones’ın solisti River Wilde, Dahlia’nın hayatına yeniden girdiğinde, ilişkilerini ateşleyen güç, geçmişte engel olunan duyguların da etkisiyle fazlasıyla yoğundu. Dahlia, geçmişin izleri ve yeni hayatı arasında bocalarken hissettiği acı yavaş yavaş hafifliyordu ama suçluluk duygusundan kurtulamıyordu.

River, onun kurtarıcısı olmak istiyor, onu yeniden hayata döndüren adam olmak için her şeyi yapıyordu. Ama peşlerini hiç bırakmayan bir geçmişle, kendilerine yeni bir gelecek kurabilecekler miydi?

Dahlia istediği her şeye sahip bir kadındır. Geçmişte acı tecrübeler yaşamış olsa da gelecek ona pek çok güzellikle gelmiştir. İstediği gibi bir ev, hayal ettiği iş, çocukluğundan beri sevdiği adam, mükemmel bir ilişki…

Her şey kusursuz ilerlerken bir gece Dahlia’nın hayatı tamamen değişir. Sevdiği adam gözleri önünde öldürülür ve Dahlia sonsuz sandığı bir karanlığa gömülür. Fakat tesadüf eseri üniversite yıllarında tanıştığı ve onu etkilemeyi başaran River Wilde ile yolları tekrar kesişir.

River ünlü bir rock grubunun solistidir ve Dahlia onunla röportaj yapmak zorundadır. Birlikte geçirilen bir hafta sonu Dahlia’yı hayata geri döndürürken geçmiş daima peşlerindedir.

Dahlia London, ailesini bir uçak kazasında kaybetmiş bir genç kızdır. Beş yaşından beri onun yanında olan Ben’in ruh eşi olduğunu düşünmektedir.Ben yıllardır birlikte olduğu bir sevgilisidir.

Dahlia, Cadılar Bayramında en yakın arkadaşı Aerie ile birlikte bir bara gider. Barda tanıştığı Rockçı solist River Wilde, yani Wilde Ones’ın yakışıklı solisti, aralarında çok güçlü bir çekim olmuştur.

River Dahlia’ya kendisini beklemesini söyler ama Dahlia, beklemez çünkü hayatında Ben vardır, ve ona haksızlık yapmak istemez. Ardında River’ı bırakıp çıkıp gider bardan.

Dahlia Ben’le nişanlanmıştır. Fakat Ben gözlerinin önünde öldürülür. On beş ay boyunca Dahlia’nın toparlanmaya çalışır çok zor zamanlar geçirir.

Ve 15 ay sonra işe dönmeye karar verir daha doğrusu arkadaşının sana ihtiyacım var bana yardım et demesi üzerine Arkadaşı Ondan bir röportaj yapmasını ister .. Bilin kiminle River Wilde ile….. Tam beş yıl önce karşılaşmışlardı. Ve birbirlerini görür görmez 5 yıl önce ki çekimin hala aynı olduğunu fark ederler. Ve River ile Dahlia arasında muhteşem bir aşk başlar….

“Sizi aynı anda hem aşka hem de karanlığa boğacak bir kitap. Kitabın sonu için ise… Vay be!”
-Merve Akıncı, Şahmelek romanının yazarı-

“Yeni Bir Başlangıç, ilk görüşte aşkın varlığına ve ruh eşinizle aranızda koparılamaz bir bağ kurabileceğinize sizi inandırırken, şaşırtan kurgusuyla ise okuyucuyu kolayca içine çekmeyi ve hikâyenin bir parçası haline getirmeyi başarıyor.”
– Burcu Büyükyıldız, Çilek Mevsimi romanının yazarı-

“Büyüleyici, sürükleyici ve gizemli!”
– Natasha Boyd, Aşka Var Mısın? romanının yazarı-

“Duygusal, beklenmedik ve kesinlikle ateşli.”
– K.A. Tucker, On Küçük Nefes romanının yazarı-

 

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.