Yasak Elma - Müjde Aklanoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yasak Elma – Müjde Aklanoğlu

Yasak Elma – Müjde Aklanoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 6th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 158
Yazar: Müjde Aklanoğlu

2.311 Kişi Tarafından Görüldü

Yasak Elma, Seni, böyle içime işleye işleye severken, canımı yakacak kadar senle doluyken nasıl vazgeçerim ki?

Geçemiyorum da zaten! İçimdeki senden vazgeçemiyorum. Ben seni kendimden sakınırken, nasıl kıskanmam başka gözü, başka bir dokunuşu?

İçimden bir sürü şey sıralıyorum, sen bakıyorsun ya başka el gözlere, işte o zaman usulca çekiliyorum senden. Unut diyorum, boş ver diyorum. Ne unutuyorum, nede boş veriyorum…Ancak, duymuyor hiçbirini bu kalp, atamıyor seni bu yürek içinden… Çekemiyorum sana asılı kalmış bakışlarımı senden, aksine bana inat flört ediyorsun o sahte bakışlarla sen… İçimde büyüyen ateşi körükleyerek kor olup yakıyorsun, yaktığın kadar da yıkıyorsun bilmeden. Anlamıyorsun değil mi ey deniz gözlü sevgili, anlamıyorsun?

Kayıyorum ellerinden, gidişimi hazırladığını bilmiyorsun. Hiçbir şey yapmıyorsun değil mi?

Sadece bakıyor, öylece kalıyorsun…

Müjde Aklanoğlu Kimdir.

Müjde Aklanoğlu, 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. İTÜ Tekstil Teknolojileri ve Tasarım Fakültesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

Müjde Aklanoğlu, çalışmalarının birçoğu dereceye girdiğinden ödül almıştır. Daha önceden ise “Bana Sevmeyi Anlat” adlı kitabı yayınlanmıştır.

İstanbul’da hayatını sürdüren Müjde Aklanoğlu, tarafından kaleme alınan son kitap “Araftayım” Anayurt Yayınları tarafından okuyucuların beğenisine sunulmuştur.

Kitapları pdf olarak sunuyoruz. telif hakkı nedeniyle kaldırılması istenen kitaplar sitemizden kaldırılacaktır. İyi okumalar

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.