Yanlış Yatak "Come Undone 1" - Kate Robert - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yanlış Yatak “Come Undone 1”  –   Kate Robert

Yanlış Yatak “Come Undone 1” – Kate Robert

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Aralık 10th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 203
Yazar: Kate Robert

887 Kişi Tarafından Görüldü

Yanlış Yatak “Come Undone 1”; Bazen yaptığın yanlıştan dönmek istemezsin. Elle… Yanlış erkek mıknatısı Elle… O güne kadar hep yanlış yataklarda uyanmıştı.

Yine bir sabah gözlerini açtığında Evet, dedi. Bir Elle klasiği. Kötü çocuk ve yanlış yatak. Fakat bu sefer, kapıldığı kötü çocukta farklı olan bir şey vardı.

Yine de Elle bu farklılığın ne olduğunu keşfedemiyordu eksiksiz olarak. Bir kez daha kötü bir tercih yaptığını düşünüp yoluna devam etse her şey daha kolay olacaktı kesinlikle! Ancak bu sefer yapamıyordu.

Özet

Entangled’in Brazen baskısından seksi bir kategori romantizmi… Bay Wrong’u baştan çıkarmak hiç bu kadar doğru olmamıştı…

Prim ve uygun sanat galerisi koordinatörü Elle Walser, erkekleri baştan çıkarmakta pek iyi değil. Aylardır patronuna ipuçları veriyor ama patron bütünüyle habersiz.

Annesinin çöpçatanlık çabalarından kaçmak için çaresizce bir plan yapar biraz iç çamaşırı satın alır ve patronunun yatağına tırmanır. Plan mükemmel gider… Ta ki yanlışlıkla onun yerine seksi bir yabancıyı baştan çıkarana kadar.

Kötü çocuk gece kulübü patronu Gabe Schultz, yaşamının en iyi nerdeyse seksini yaşadı. Ne yazık ki, dumanı tüten sarışın sarışın, kardeşi olduğunu düşündü ve başladıkları şeyi bitiremeden kaçtı.

Senden daha kutsal tavrı, ruh halini ciddi şekilde düşürmesine rağmen, Gabe hiçbir zaman istediği bir şeyden vazgeçen biri olmadı. Ve Elle’yi istiyor.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yanlış Yatak “Come Undone 1” – Kate Robert” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.