Ya Biz Olursak - Adam Silvera- Becky Albertalli - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ya Biz Olursak  –  Adam Silvera- Becky Albertalli

Ya Biz Olursak – Adam Silvera- Becky Albertalli

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 354
Yazar: Adam Silvera- Becky Albertalli

422 Kişi Tarafından Görüldü

Ya Biz Olursak ; Bir New York Times, USA Today ve Indie en çok satanlar!

Eleştirmenlerce beğenilen ve en çok satan yazarlar Becky Albertalli ve Adam Silvera, evrenin onları bir araya mı yoksa onları mı ayırdığına karar veremeyen birbirinden çok farklı iki çocuk hakkında bu akıllı, eğlenceli, yürekten işbirliğinde yeteneklerini birleştiriyor.

ARTHUR sadece yaz için New York’ta ama Broadway ona bir şey öğrettiyse o da evrenin hiç beklemediğiniz bir anda baş döndürücü bir romantizm sunabileceğidir.

BEN, evrenin işine bakması gerektiğini düşünüyor. Evren arkasını kollasaydı, eski erkek arkadaşının eşyalarından oluşan bir kutuyu taşıyarak postaneye gidiyor olmazdı. Ancak Arthur ve Ben, postanede sevimli bir şekilde buluştuğunda, evrenin onlar için tam olarak ne sakladığı ortaya çıkar. . . ?

Belki hiçbir şey. Sonuçta ayrılıyorlar. Belki her şey. Nihayet, yeniden bir araya gelirler. Ama ya üç kez tekrarladıktan sonra bile ilk randevuyu ayarlayamazlarsa?

Ya Arthur başarmak için çok uğraşırsa ve Ben yeterince çabalamazsa?

Ya hayat gerçekten bir Broadway oyunu gibi değilse?

Ama ya öyleyse?

Ya biz olursak?

Artı, Becky Albertalli’nin ve Aisha Saeed’in iç açıcı ve eğlenceli yeni romanı Evet Hayır Belki Öyleyse’yi veya Adam Silvera’nın her ikisi de 2020’de çıkacak olan destansı yeni fantastik serisinin ilk kitabı Infinity Son’u kaçırmayın!

Bir önceki yazımız olan Kitap Kurdu I-II-III (Numara Yapma Ve Flörtleşme Rehberi) - Emma Hart başlıklı kitabımızda Kitap Kurdu I-II - III (Numara Papma Ve Flörtleşme Rehberi), Kitap Kurdu I-II - III (Numara Papma Ve Flörtleşme Rehberi) ekitap indir ve Kitap Kurdu I-II - III (Numara Papma Ve Flörtleşme Rehberi) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.