Vezir Gambiti - Walter Tevis - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Vezir Gambiti – Walter Tevis

Vezir Gambiti – Walter Tevis

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Mart 6th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 359
Yazar: Walter Tevis

224 Kişi Tarafından Görüldü

Vezir Gambiti – Walter Tevis ; THE HUSTLER’ın yazarından THE QUEEN’S GAMBIT, sorunlu bir satranç dahisi ve onun hayatta kalma savaşı hakkında modern bir klasik.

Sekiz yaşında yetimhaneye gönderildiğinde, Beth Harmon kısa sürede de olsa çevresinden kaçmanın iki yolunu keşfeder: satranç oynamak ve onlara ve diğer çocuklara verilen küçük yeşil hapları onları bastırmak için almak. Çok geçmeden onunkinin olağanüstü bir yetenek olduğu ortaya çıkıyor ve ABD satranç sıralamasında zirveye çıktıkça kendine yeni bir hayat kurabiliyor. Ama kendini yok etme dürtüsünün üstesinden asla gelemez.

Beth için, sadece kazanmak ve kaybetmekten daha fazlası tehlikede.

Özet

‘Süper’ Zaman Aşımı
‘Büyüleyici’ Newsweek
‘Sürükleyici’ Financial Times
‘Saf eğlence. Birkaç yılda bir yeniden okuduğum bir kitap – saf zevk ve beceri için’ Michael Ondaatje
‘Bir gece uykusu istiyorsanız bunu almayın’ İskoçyalı

Sekiz yaşında yetimhaneye gönderildiğinde, Beth Harmon kısa sürede de olsa çevresinden kaçmanın iki yolunu keşfeder: satranç oynamak ve onlara ve diğer çocuklara verilen küçük yeşil hapları onları bastırmak için almak. Çok geçmeden onunkinin olağanüstü bir yetenek olduğu ortaya çıkıyor ve ABD satranç sıralamasında zirveye çıktıkça kendine yeni bir hayat kurabiliyor. Ama kendini yok etme dürtüsünün üstesinden asla tam olarak gelemez.
‘Çok az romancı deha ve bağımlılık hakkında Walter Tevis kadar keskin bir şekilde yazmıştır’ The Telegraph

Bir önceki yazımız olan Gizemli Sevgili (Greycourt Serisi 1) - Elizabeth Hoyt başlıklı kitabımızda Gizemli Sevgili Elizabeth Hoyt, Gizemli Sevgili Elizabeth Hoyt ekitap indir ve Gizemli Sevgili Elizabeth Hoyt ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.