Ve Sonunda İkisi de Ölür - Adam Silvera - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ve Sonunda İkisi de Ölür – Adam Silvera

Ve Sonunda İkisi de Ölür – Adam Silvera

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 173
Yazar: Adam Silvera

1.934 Kişi Tarafından Görüldü

5 Eylül günü, biraz gece yarısından sonra, Ölüm-Cast çağırır Mateo Torrez ve Rufus Emeterio onlara bazı kötü haber vermek için: bugün öleceğiz.

Mateo ve Rufus, Last Friend aracılığıyla tanışır ve günü birbirlerine eşlik ederek geçirmeye karar verirler. Rufus, Mateo’nun iki haftadır komada olan babasını ziyaret edebilmesi için Mateo ile hastaneye gitmeyi kabul eder. Mateo babasına veda eder ve uyandığında okuması için ona bir not bırakır.

Mateo ve Rufus daha sonra Mateo’nun en iyi arkadaşı Lidia’yı ve bebek kızı (ve Mateo’nun vaftiz kızı) Penny’yi görmeye giderler. Lidia’yı üzmek istemeyen Mateo, her şey normalmiş gibi davranır, ancak ayrılmadan önce ona bir zarf içinde nakit bırakır ve telefon numarasını engeller.

Rufus, Aimee’den Malcolm ve Tagoe’nun kaçması için daha fazla zaman tanımak için polisi durdurmaya çalıştıklarında tutuklandıklarını söyleyen bir telefon alır.

İyi haber: Bunun için bir uygulama var.

Adı Son Arkadaş ve onun aracılığıyla Rufus ve Mateo son bir büyük macera için bir araya gelmek üzereler – tek bir günde bir ömür yaşamak.

Daha Mutlu , Bana Bıraktığın Tek Şey Tarih ,  Ya Biz Olursak ve Sonsuzluk Döngüsü serisinin yazarı muhteşem Adam Silvera’dan bir başka güzel, yürek burkan ve yaşamı onaylayan kitap  .

YORUMLAR:

‘Bu sayfalarda kalbinin mükemmel bir şekilde tarif edildiğini bulamayacak, yaşayan bir genç yoktur.’ Patrick Ness , The Knife of Never Letting Go’nun yazarı

‘Adam Silvera, aşk, kayıp ve kederin sonsuz küçük kalp kırıklıklarını yakalamakta ustadır.’ Nicola Yoon , Everything, Everything

‘Cesur ve unutulmaz’ kitabının yazarı . Lauren Oliver , Delirium’un yazarı

‘Olağanüstü bir yetenek.’ Juno Dawson , Clean and Wonderland’in yazarı

Bir önceki yazımız olan Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası - Taylor Jenkins Reid başlıklı kitabımızda Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası, Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası ekitap indir ve Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.