Uyuyan Peri - Ilaria Tuti - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Uyuyan Peri – Ilaria Tuti

Uyuyan Peri – Ilaria Tuti

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Eylül 16th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 497
Yazar: Ilaria Tuti

397 Kişi Tarafından Görüldü

Uyuyan Peri Ilaria Tuti kitabından, “Peri’nin uykusu belki de ölümün uykusuydu.”

Cehennem Çiçekleri’nin devam kitabı olan Uyuyan Peri’de Başkomiser Teresa Battaglia, tüyler ürpertici bir soruşturmanın peşinde okuru nefes kesen bir yolculuğa davet ediyor.

Altmışlarının ortasında ve Alzheimer’ın ilk evresinde olan Baş komiser Teresa, yıllardır çözümlenememiş bir cinayet yeniden gündeme gelince soruşturmayı aydınlatmak için görevine döner.

İkinci Dünya Savaşının sonlarına ait “Uyuyan Peri” tablosuna yapılan DNA analizinde, tabloda kullanılan kırmızı rengin insan kalbinden alınan doku içerdiği ortaya çıkmıştır.

Ressamı hala hayattadır ancak inzivaya çekilmiş, etrafındakilerle iletişimi kesmiştir. Teresa kanıtları takip ederken kendini İtalya’nın el değmemiş bölgelerinden birinde, Slovenya sınırındaki Resia Vadisi’nde bulur.

“Ürpertici ve düşündürücü…” –The mother or father

“Gösterişli buluşlara ve doğaüstü dokunuşlara meraklı okurlar için soluk soluğa bir hikâye.” –Kirkus reviews

Ceset yok, itiraf yok. Sadece o hafif kan izi. Ve  Kutsal bir sırrı korumaya kararlı birinin gölgesine giden o kırmızı bir iplik.

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.