Uyuyan Güzeller - Stephen King - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Uyuyan Güzeller – Stephen King

Uyuyan Güzeller – Stephen King

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Aralık 26th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 621
Yazar: Stephen King

499 Kişi Tarafından Görüldü

“Şimdi burda dünyanın kaderine karar verilecek.” Bir gün bütün bayanlar, uykuya daldığında vücutlarını saran bir tür kozanın içinde hapsolurlar ve bir daha uyanamazlar. Eğer uyandırılırlarsa ya da bedenlerini saran o koza bir biçimde yırtılırsa diğerleri için ölümcül bir tehdit haline gelirler.

Uyudukları sırada diğer bir yere gider bayanlar; Kendilerine yeni bir yaşam kurmaya başlarlar. Her şeyin başlangıcı ve sonu olan gizemli bir kadın:

Evie. O, incelenmesi gerekli olan bir tıbbi anomali midir, yoksa öldürülmesi gerekli olan bir iblis midir? Kadınların terk ettiği ve en ilkel dürtüleriyle baş başa kalan erkekler fikir ayrılığına düşerler. Eşlerinin ve kızlarının geri dönmesi için kimi Evie’yi öldürmek, kimi de onu kurtarmak ister.

Baba-oğul King’lerin kaleminden Yunan tragedyalarını andıran epik bir destan, bir modern zaman masalı.

Özet

Şimdiki kadar gerçek ve yakın bir gelecekte, bayanlar uyuduklarında bir şey olur: kozaya benzer bir gazlı bezle örtülürler. Uyandırılırlarsa, vücutlarını saran gazlı bez bozulursa ya da bozulursa, bayanlar vahşi ve olağanüstü şiddette olurlar. Ve uyurken diğer bir yere giderler, uyumun hüküm sürdüğü ve çatışmanın nadir olduğu çok daha iyi bir yere.

Bir kadın, gizemli “Eve Black”, uyku hastalığının kutsamasına ya da lanetine karşı bağışıktır. Havva, üstünde çalışılması gerekli olan tıbbi bir anomali midir?

Yoksa öldürülmesi gerekli olan bir iblis mi?

Terk edilmiş, giderek çoğalan ilkel dürtülerine bırakılan adamlar, bazıları Havva’yı öldürmek, bazıları onu kurtarmak isteyen, birbiriyle savaşan gruplara ayrılır. Diğerleri, yeni düşmanlardan kendi intikamlarını almak için kaostan yararlanır.

Tamamen erkeklerin olduğu bir dünyada hepsi şiddete dönüşüyor.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.