Uygun Bir Eş (Regencies Serisi 8) - Stephanie Laurens - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Uygun Bir Eş (Regencies Serisi 8) – Stephanie Laurens

Uygun Bir Eş (Regencies Serisi 8) – Stephanie Laurens

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2011
Eklenme: Aralık 13th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 288
Yazar: Stephanie Laurens

1.003 Kişi Tarafından Görüldü

Aşktan ne kadar kaçabilirsiniz?

Ruthven Lordu Philip, aşkın pençesine düşmek için dayanılmaz bir istek duyuyordu. Tam bu sırada, Philip’in çocukluğundan beri tanıdığı ve çok yakın olduğu genç leydi Antonia, annesinin ölümünün ardından bir süreliğine Philip’in malikânesine misafir olmuştu. Antonia aşkın tehlikelerinden kendini koruyarak tamamen mantık üzerine kurulu bir evlilik yapmak niyetindeydi. Philip ise hayatını adayacağı kadını arıyordu ve onun için evlilik zamanı gelmişti. Antonia’ya göre ikisinin de bu konuyla ilgili amaçları ortaktı. Onlar için her şey yolunda gidiyordu, ta ki…

Çiftimizin hayatlarına aşk dahil olunca neler olduğunu ve aşkın ateşinden nereye kadar kaçılabileceğini soluk soluğa anlatan bir hikâye… Philip’in tutkuya yenik düşmesini ve bunun hayatındaki her şeyden daha önemli bir hale gelişini zevkle okuyacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Kızıl Nehirler - Jean-Christophe Grange başlıklı kitabımızda Kızıl Nehirler ekitap indir, Kızıl Nehirler ekitap oku ve Kızıl Nehirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.