TYT AYT Orijinal Geometri Soru Bankası - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

TYT AYT Orijinal Geometri Soru Bankası

TYT AYT Orijinal Geometri Soru Bankası

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mayıs 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 432
Yazar: Raşit Çalışır,zafer balcı,murat Çevik,Fatih Dayı

197 Kişi Tarafından Görüldü

 

TYT AYT Orijinal Geometri Soru Bankası;

 

ÖSYM son yıllarda Geometri sorularında muhakeme etme,yorum yapma ve okuduğunuzu anlamaya dönük günlük hayatla bağlantılı soruları ön plana çıkarmıştır.

 

Bu çalışmada sarı testlerde;kazanımları öğreten sorular bulunmaktadır.Güncel hayat problemlerini çözebilmeniz ve geometri alt yapınızı kurabilmeniz için be testler size yardımcı olacaktır.

 

Her biri adı gibi orijinal yorum,mantık ve zeka birleşiminden oluşan sorularıyla TYT ve AYT sınavına girecek milyonlarca öğrencinin Geometri adına başucu kitabı olacaktır.

 

Orijinal Geometri Tyt Ayt Soru Bankası Orijinal Yayınları kitabı 432 sayfadan oluşmaktadır, 22×27 ebatındadır, video çözümlüdür ve en güncel baskısıdır.

 

TYT AYT müfredatına uygun olarak ve tyt ayt geometri soruları baz alınarak hazırlanmıştır. İçerisinde orijinal bilgi notları bulunmaktadır ve soruların tamamı video çözümlüdür. Bu kitap siz değerli öğrencilerimize tyt ayt yolunda önemli katkılar sağlayacaktır. Stres yok çalışmaya devam başarılı olacağınıza inanıyorum.

Bir önceki yazımız olan Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı başlıklı kitabımızda Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı, Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı ekitap indir ve Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.