Tutkulu Aşk (Chinooks Hockey Team Serisi 1) - Rachel Gibson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tutkulu Aşk (Chinooks Hockey Team Serisi 1) –  Rachel Gibson

Tutkulu Aşk (Chinooks Hockey Team Serisi 1) – Rachel Gibson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Nisan 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 427
Yazar: Rachel Gibson

1.023 Kişi Tarafından Görüldü

Tutkulu Aşk (Chinooks Hockey Team Serisi 1); New York Times Bestseller yazarı Rachel Gibson’dan yine unutamayacağınız bir roman…

Georgeanne Howard, ne kadar zengin olursa olsun dedesi yaşında bir adamla evlenemeyeceğine karar verdiğinde düğün artık başlamıştı. Kaçmalıydı!

Hokeyin süper yıldızı John Kowalsky aniden karşısına çıkan bu kadını düğün alanından uzaklaştırdığında bilmediği bir şey vardı. Arabasındaki kadın, patronuyla evlenmek üzereyken düğünden kaçmıştı.

Bu tesadüf sonucu bir araya gelen Georgeanne ve John’u daha büyük sürprizler de bekliyordu.

Heyecan, aşk ve maceraya hazır mısınız?

Romantik komedi biraz da ayrılık acısını ve evlat sevgisini işleyen güzel , akıcı bir anlatıma sahip okunası bir Rachel Gibson romanı.

Özet

George annesiz ve babasiz, büyükannesi tarafından büyümüş ve çocukluk cağda başlayan problemleriyle yüzleşmek zorunda kalmış bir karakter.

Georgeanne düğün gününden kaçıyor, evleneceği adam zengin ama kesndisinin dedesi olacak yaşta. Kaçışında ona John yardım ediyor tabi gelin olduğundan haberi yok, dahası bu kız patronunun gelini. Kıza yardım ettiğini düşünerek aslında çok kötü bir şekilde kırıyor.

Bir gece önce birlikte olup ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi kızı alıp hava alanında bırakır.

Georgeanne yıkılıyor ve hayatta kalmak için çok çalışıyor ve başarılı oluyor. Ne var ki düzenlediği bir davette John ile karşılaşana kadar

George ile ise aralarında beklenmedik olaylar yaşanır. …..Aradan 7 yıl geçer ve asıl macera o zaman başlar.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.