Tutku Oyunları (Tutku Oyunları Serisi 1) - Aleatha Romig - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tutku Oyunları (Tutku Oyunları Serisi 1) – Aleatha Romig

Tutku Oyunları (Tutku Oyunları Serisi 1) – Aleatha Romig

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Kasım 17th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 255
Yazar: Aleatha Romig

917 Kişi Tarafından Görüldü

New York Times ve USA Today’den çok satan yazar Aleatha Romig, sırlar ve aldatma, tutku ve aşk, seçimler ve sonuçlar hakkında merak uyandıran bir gerilim filmi geliyor.

Her eylemin sonuçları vardır.

Lüks bir malikanede alışılmadık bir yatak odasında uyanan Claire Nichols, şans eseri bir karşılaşmanın kendisini kaçıran Anthony Rawlings’in zalim ellerine teslim ettiğini keşfetmekten çok korkar. Claire, onun neden orada olduğuna dair hiçbir fikri yok, ancak çok net bir şekilde ortaya çıktı – artık onun kazanımı ve her eylemin sonuçları var.

Hayatta kalmak için kuralları öğrenin.

Anlaşılmaz koşullarla karşı karşıya kalan Claire, yeni gerçekliğinde hayatta kalmayı öğrenmelidir – geçiminin her yönü, gerçek bir aldatma ustası olan uzun boylu, kara gözlü kralına bağlıdır. Bilinmeyen iblisler tarafından yönlendirilen, son edindiği şey de dahil olmak üzere hayatının hiçbir alanında kusurlara tahammülü yoktur. Anthony, dünyaya yakışıklı, yardımsever bir iş adamı olarak görünebilir, ancak gerçekte Claire, onun tehditkar, çok katı kuralları olan, esir olduğunu ilk elden bilir: size söyleneni yapın, halkın başarısızlığı bir seçenek değildir ve görünüşe göre, son derece önemli.

Yakalayanı cezbedin.

Yapbozun parçalarını bir araya getirmek için Claire, kurallarına uymalıdır. Planı işe yarayacak mı yoksa Anthony, Claire’in güzelliği, dayanıklılığı ve kararlılığı karşısında büyülenerek oyunu sonsuza dek mi değiştirecek? Bu olursa, sonuçlarından herhangi biri hayatta kalacak mı?

En çok satan Sonuçlar serisinin 1. Kitabı:

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.