Tetikçi - Lawrence Block - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tetikçi  –  Lawrence Block

Tetikçi – Lawrence Block

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2009
Eklenme: Aralık 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 229
Yazar: Lawrence Block

422 Kişi Tarafından Görüldü

John Keller bir tetikçidir.

Bankada yüklü bir hesabı vardır ve emekliliğe adım atmadan önce yapılacak son bir işi kalmıştır. Her zamanki profesyonelliğiyle işi tamamlar ve evine döner ama o da ne? Son bir iş daha. Üstelik ödeme daha önce yapılmıştır. Yapılması gerekli olan nedir? Parayı geri vermek mi?

Keller, Des Moines’e gider ve vur emrini beklemeye başlar. Cevap beklediği günlerin birinde, Urbandale’de bir dükkandan koleksiyonu için yeni pullar almaktadır ve tam o dakikalarda Ohio valisi bir suikaste kurban gitmiştir.

Kaldığı otele dönüp televizyon izlemeye başlayan Keller, ekranda tetikçinin resmini görür. Adamın suratında tanıdık gelen bir ifade vardır.

Keller, ortağı Dot’u arar ama Dot cevap vermez. Polisler resmini görmüştür. Kimliğini ve kredi kartlarını kullanması oldukça tehlikelidir. Üstelik parasının çoğunu pullara yatırmıştır.

Peki şimdi ne olacak?

Özet

John Keller bir tetikçidir. Gidilecek yer ve öldürülecek insanlar yıllarını almıştır. Aynı zamanda posta pulu koleksiyoncusudur. Ne zaman seyahate çıksa posta pulları da her zaman yanında taşımaktadır. Son işinde bir aksilik yaşanır ve adı işlemediği bir cinayete karışır. Öldürülen bir validir. Keller da asıl katili bulmak kollarını sıvamıştır. Akıcı diliyle, kurgusuyla muhteşem bir eser.

Eğer bu tetikçinin adı Keller’sa ve Keller, Lawrence Block’un 1. Sınıf romanlarının kahramanıysa; bundan daha zevkli hiçbir şey olamayacağı kesin.” Chicago Sun Times

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.