Tenimdeki Mühür - Andrea Kane - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tenimdeki Mühür – Andrea Kane

Tenimdeki Mühür – Andrea Kane

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ağustos 13th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 158
Yazar: Andrea Kane

1.464 Kişi Tarafından Görüldü

Tenimdeki Mühür, Andrea Kane “entrika ve tutkuyu yeni boyutlara taşıyor” ve bu nefes kesici yeni roman da bunun bir örneği. Çok satan yazarlar listesinde yer alan Kane, kendine has derinliği ve duygusuyla, ailelerinin bile ayıramayacağı derecede birbirine benzeyen iki kuzenin merak uyandıran hikâyesini anlatıyor.

Hayatları, içine düştükleri yalanlar ağı yüzünden tehlikeye giren iki kuzenin hikayesini…

Aşk… Şehvet… Para… Hırs…Nefret… İntikam… Öfke… Gurur…

1817’nin İngiltere’sinde erkek egemen iş hayatına atılmak isteyen, uçarı bir genç kız “Anastasia”

Çok sevdiği anne ve babasını kaybettikten sonra kuzeni Breanna’yla yaşamaya başlar. Daha doğrusu kendine ikizi kadar benzeyen sevgili Breanna ve onun huysuz, daima sinirlenecek bir şeyler bulan babası…

Her ne kadar Breanna’ya ve İngiltere’ye yeniden kavuşmak harika olsa da kendisinden nefret eden amcasının kurduğu hain planlar Anastasia’nın hayatını tehlikeye sokar.

Onu bu tehlikelerden kurtarabilecek tek kişi ise muhteşem bir iş dehasına sahip, büyüleyici ve gizemli Sheldrake Markisi, Damen Lockewood’dur.

Anastasia ve Damen birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren aralarında tutku rüzgârları esmeye başlar. Ancak genç kızın içinde bulunduğu tehlike yüzünden aşklarını gönüllerince yaşayamazlar. Peki, tüm bu tehlike, etraflarını saran gizem gerçekten gidecek midir? Sevgi yine kazanacak mıdır?

Yaşama dair ne varsa herkesin kendinden birşeyler bulacağı, aşkın neler yapabileceğini gözler önüne seren, soluksuz okunacak bir roman…

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.