Tehlikeli Kızıl (Love Me with Lies 2) - Tarryn Fisher - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tehlikeli Kızıl (Love Me with Lies 2) – Tarryn Fisher

Tehlikeli Kızıl (Love Me with Lies 2) – Tarryn Fisher

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Haziran 19th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 117
Yazar: Tarryn Fisher

997 Kişi Tarafından Görüldü

Tehlikeli Kızıl

Leah Smith sonunda istediği her şeye sahiptir. Tam olarak öyle olmasa da. Evliliği, ömür boyu sürecek bir bağlılıktan ziyade daha çok bir borç gibiydi. Oluşturmak için var gücüyle uğraştığı imajı ise gözlerinin önünde dağılıp gidiyordu. Yeni bir rol ve sırlarla dolu geçmişiyle Leah, çaldığı şeye sahip çıkmak için ne kadar ileriye gideceğine karar vermeliydi.

Bu seriyi çok seveceksiniz alışılmışın dışında bir tarzı var. Değişik bir şeyler arayanların okuyacakları bir roman.

Leah, Caleb’i elinde tutmak için sonunda hamile kalmıştır ve evliliğini kurtardığını o kadını tamamen hayatlarından çıkardığını düşünmektedir. Fakat bir kız doğurmuş olması dünyasını başına yıkmış bir de çocuğun sorumluluğuna Caleb’in aşırı duyarlı baba rolü eklenince genç kadının gerçek yüzü açığa çıkmaya başlamıştır.

Caleb ise pişmanlıklar ve sevdiği kadını kaybetmiş olmanın yüküyle sık sık geçmişi düşünmeye başlar.

Bu kitapta daha çok leah ve caleb in ilişkisine yer verilmişti. Kitap geçmiş ve günümüz olarak bölümlendiriliyordu. Tanışmaları leah’ın caleb’i nasıl ağına düşürmesi her zaman derim biz kadınlar gerçekten fazla tehlikeliyiz. Ama leah aşktan ziyade caleb’i saplantı haline getirmiş durumdaydı.

Sırf elinde tuta bilsin diye hamile kalıp bir kız dünyaya getirdi. Anne olmak kutsal bir hazinedir derler ama leah kızını bir araç olarak gördüğü için o duyguyu hiç tadamadı. Calep kızına aşık bir baba ve leah onu kızından bile kıskanan bir kadın.

Leah’ın saplantılı tutumunun altında sağlam bir kendine güvensizlik yatıyor. Sonuçta aile, iş, aşk her konuda hayatı boyunca ikinci planda kalmış bir kadın ve kendince mükemmel olan adamı elde ettiği için onu kaybetmemeye çalışıyor. Aslında çevirdiği entrikalar sayesinde daha çok kaybediyor tabi bunu sevgili karakterimiz biraz geç anlıyor.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.