Tanrıların Tohumu - Herbert George Wells - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tanrıların Tohumu – Herbert George Wells

Tanrıların Tohumu – Herbert George Wells

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 16th, 2021
Dil: Türkçe
Sayfa: 272
Yazar: Herbert George Wells

15.126 Kişi Tarafından Görüldü

Dünyalar Savaşı, Görünmez Adam, Dr. Moreau’nun Adası ve Zaman Makinesi eserleriyle bildiğimiz, edebiyatın hemen hemen her alanında birçok eser vermiş. 

Bilim kurgu havuzun da bize akıl almaz serüvenler yaşatan usta yazara bir kez daha kendimizi emanet edip onun önderliğinde maceradan maceraya koşacağız.

“Eğer Wells olmasaydı, çağdaş bilimkurgu da olmazdı.”

– Kingsley Amis

“Geleceğin, insanların hayal ettiği gibi parlak olmayacağını öngören Wells’i okumak, yaptığım en iyi keşiflerden biriydi.”

– George Orwell

H. G. Wells, bilimkurgunun atası, türe adını altın harflerle yazdırmış en büyük yazarlardan.  Bu tohum sayesinde daha zeki, daha güçlü süper insanlar geliştirilebilecekti.

Ancak göz ardı ettikleri bir şey vardı: Bilim, insanlığa boyun eğmeyecekti. Bu icat sayesinde insanlar ve hayvanlar kontrolün ötesinde büyüyecek, bu besini tüketen devler ile normal toplum arasına sınırlar çekilecek ve bu farklılığın getirdiği kaos, insanlığı yavaş yavaş ele geçirecekti.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.