Takip (Briar Kampüsü 1) - Elle Kennedy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Takip (Briar Kampüsü 1) – Elle Kennedy

Takip (Briar Kampüsü 1) – Elle Kennedy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 424
Yazar: Elle Kennedy

2.857 Kişi Tarafından Görüldü

Cesur ve delidolu tavırlarıyla herkesin kalbini fetheden Summer Di Laurentis zıt kutupların birbirini çektiğinden oldukça emindi çünkü Colin Fitzgerald’a ilgi duymasının başka bir açıklaması olamazdı.

Çekici dövmeleri olan, video oyunları ve hokeyle kafayı bozmuş erkekler genellikle Summer’ı ilgilendirmezdi ancak genç adama attığı tek bir bakış bile ona tutulmasına yetmişti. Ne yazık ki Fitz,

Summer’dan deli gibi etkilenmesine rağmen birbirlerinden uzak durmaları gerektiğini düşünüyordu. İşte tam bu noktada ortaya çıkan birkaç sorun vardı:

Fitz’in en iyi arkadaşı, aynı zamanda ev arkadaşı Summer’a âşıktı.

Summer yurdundan atılınca onların evine taşınmıştı.

Artık birlikte yaşamak zorunda kaldıklarından bahsetmiş miydik?

Fitz onunla ilgilenmediğini açıkça belirtmişti ve Summer da hiçbir zaman erkeklerin peşinde koşan kızlardan olmamıştı. Özellikle de yeni bir okul, takıntılı bir profesör ve belirsiz bir gelecekle meşgul olduğu zamanlarda… Peki Fitz aralarındaki çekime direnmeyi bırakıp teslim olursa ne yapacaktı?

Eh, en azından onu nerede bulacağını biliyordu.

Özet

Herkes zıt kutupların birbirini çektiğini söylüyor. Ve haklı olmalılar çünkü Colin Fitzgerald’a bu kadar yakın olmamın mantıklı bir nedeni yok. Genelde benim uçarı ve yüzeysel olduğumu düşünen, dövmeli, video oyunları oynayan, hokey oynayan inekleri tercih etmem. Bana karşı dar bakışı, ona karşı ilk saldırıdır.

Kardeşimle arkadaş olmasının bir faydası yok. Ve en iyi arkadaşının bana aşık olması. Ve onların yanına yeni taşınmış olmam. Ah, oda arkadaşı olduğumuzdan bahsetmemiş miydim? Sanırım olmuyor. önemli değil. Aramızdaki kıvılcımlar evimizi yakmaya meyilli olsa da Fitzy benimle ilgilenmediğini açıkça belirtti.

Yine de bir erkeğin peşinden koşan bir kız değilim ve başlamak üzere değilim. Ellerim yeni bir okul, kalitesiz bir profesör ve belirsiz bir gelecekle uğraşmakla meşgul.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Takip (Briar Kampüsü 1) – Elle Kennedy” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.