Sus - Sara Becker - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sus – Sara Becker

Sus – Sara Becker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ocak 28th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 161
Yazar: Sara Becker

691 Kişi Tarafından Görüldü

Akıl hastanesinde çalışan nişanlısı Jessica’yı ziyarete giden Jerry nişanlısının kaybolduğunu ve aynı hastanede yatan psikopat katil John Gloag’ın da öldüğünü öğrenir. Katil ölmeden önce bir not bırakmıştır. Notta “Jessica her zaman benimsin” yazmaktadır.

Jerry olayı çözmek için psikopat katilin ıssız bir köydeki evine gider ve orda tanıştığı bir bar sahibinden John Gloag’ın zamanı geri almak için insanları kurban ettiği bir deney üzerinde çalışmalar yaptığını ve bu kurbanlar arasında bar sahibinin eşinin de olduğunu öğrenir.

Jerry Londra’ya geri döndüğünde kaybolan nişanlısı Jessica’nın ölüm haberiyle sarsılır ve bunun psikopat John Gloag’ın işi olduğunu düşünür.

Jerry nişanlısının mezarına giderek mezarı açtığında Jessica’nın cesedinin hiç bozulmadığını görür. Cesedi alarak katilin evine gider fakat ne porno video olduğunu anlamadan birden kendini 1500’lü yılların Londra’sında bulur.

Katil doktor ve Jessica evlidirler ve köydeki malikanelerinde yaşamaktadırlar. Jerry nişanlısını kurtarmak için kendisini çok büyük bir tehlikeye atar ve katille arasında köşe kapmaca başlar.

Jerry nişanlısı Jessica’yı katilin elinden kurtarabilecek ve ikisi yaşadıkları döneme geri dönebilecekler mi? Katil John Gloag, Jerry’i kurbanları arasına katabilecek mi? Zaman yolculuğu yaparak geçmişe giden katilin amacı neydi?

Bütün bu soruların cevabını okuduğunuz sayfalarda bulacak ve koleksiyonunuza unutamayacağınız bir korku kitabı katacaksınız.

Akıl hastanesinde çalışan Jessica ve doktor nişanlısı Terry’nin başrol oldukları bu kitapta ne ararsanız var. Aksiyonu, gerilimi bol olmasının yanı sıra bilim kurgu, kara büyü gibi farklı konuları da işlemiş.

Özeti

Jessica Willys, sevgilisi doktor Jerry Sandhurst ile yarın buluşacağı için heyecanlı, doktor John Gloag ile aynı yerde çalıştığı için korkmuş bir şekilde evine gider. Jerry, ertesi gün Jessica’yı arar ama ulaşamaz. Kaybolmuştur. Sonra ortaya çıkar ancak kendisini Gloag’ın nişanlısı zannetmektedir.

Gloag daha önce de 3 kişiyi öldürmüştür ve bunlar cinsel değil adak cinayetleridir. Zamana taptığı için ona adaklar adamıştır. Jerry, yakın arkadaşı Evans ile beraber Jessica’yı iyileştirmeye çalışır ancak başaramaz ve kız ölür. Sonrasında Gloag’a ait kağıtlar bulan Jerry’nin hayatı kabusa dönecektir. Çünkü Gloag, 500 yıl öncesine Jessica ile beraber dönmüştür.

Acaba Jerry sevdiği kızı zamanda yolculuk yaparak kurtarabilecek midir?

Yoksa bu sefer kötülük mü kazanacaktır? Evans ve Jerry’ye ne olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.