Sur-Halit - Bedri Kenan Karaal - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sur-Halit – Bedri Kenan Karaal

Sur-Halit – Bedri Kenan Karaal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ekim 4th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 174
Yazar: Bedri Kenan Karaal

9.047 Kişi Tarafından Görüldü

Bu kitap, Sur’da görev yapan özel harekat polislerimizin gerçek hayatlarından alınan kesitlerle kurgulanmıştır. Özel harekat polislerinin birçok ortak noktaları vardı. Vatan,millet,bayrak,şehadet,acı,özlem,ayrılık… Onlar her zaman hazırdılar ve her zaman gözlerini kırpmadan ölüme koşarlardı. 15 Temmuz 2016 tarihinde Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda şehit olan polislerimizden bazılarının bir ortak noktaları daha vardı. SUR… Bu roman onların bilmediğiniz gerçekleridir.

Genelkurmay Başkanlığı, operasyonlara ilişkin zaman zaman çektiği fotoğrafları ajanslar üzerinden kamuoyuyla paylaşıyordu. İlçede sokağa çıkma yasağının 99’uncu gününde terör örgütüne son darbe vuruldu ve operasyon sona erdi.

Sur'da 103 gün süren operasyon sona erdi

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde, 28 Kasım 2015’te Baro Başkanı Tahir Elçi’nin öldürülmesinin ardından başlayan, 2 Aralık 2015’ten bugünü kadar aralıksız devam eder terör operasyonları sona erdi.

 

Sur'da 103 gün süren operasyon sona erdi

Sur-Halit Kitabı Tanıtım amaçlı olup görüntüler alıntıdır.

103 GÜN SÜRDÜ, 271 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği ilçede, güvenlik önlemleri kaldırılmazken, vatandaşlar da barikatların önünde toplanmaya başladı. İlçede bugüne kadar süren operasyonlarda, 271 terör örgütü mensubunun etkisiz hale getirildiği öğrenildi. Operasyonların bittiği ilçeye askeri sevkıyat devam ederken, terör örgütü mensuplarınca tuzaklanan bombaların patlatılmasına yönelik çalışmalarının süreceği kaydedildi.

Sur'da 103 gün süren operasyon sona erdi

EN ÇOK ŞEHİT VERİLEN İLÇE

Sur, operasyonların en uzun sürdüğü ilçe olduğu gibi en çok şehidin verildiği bölge oldu: 68 şehit..

Sur'da 103 gün süren operasyon sona erdi

Sur'da 103 gün süren operasyon sona erdi

 

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.