Sosyopat Pislik (Karanlık Sırlar) - Mihri Mavi - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sosyopat Pislik (Karanlık Sırlar) – Mihri Mavi

Sosyopat Pislik (Karanlık Sırlar) – Mihri Mavi

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Nisan 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 372
Yazar: Mihri Mavi

915 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Sosyopat Pislik (Karanlık Sırlar); Karanlık sırların üzerine kurulu umutsuz bir AŞK hikâyesi… Cansu hiç beklemediği bir anda, kalbini Emre’ye kaptırırken olacaklardan habersizdi. Sadece âşık olduğunu düşündü ve umutsuz bir aşkın peşinden sürüklenmekte gecikmedi. Ama bilemezdi ki hiçbir şey göründüğü gibi değildi.

 

Emre ise hırsına yenik düşerek acımasız bir planın içinde buldu kendini. Zaman geçtikçe planları bozulurkenCansu’ya âşık olacağını hesaplayamadı. Fakat geçmişe dair yanlış kararlar almış olsa da hatalarının pişmanlığını çekerken aşkı için savaşmaya hazırdı.

 

Diğer tarafta da Cansu’nun merakını uyandırıp kafasını karıştıran Hakan vardı. Neden siyahın kasvetine boğulmuş gibi kalbi buz kesmişti? Ama Cansu’yu hiçbir şey durduramazdı, sorunları her ne ise Hakan’a yardım etmekte kararlıydı. Bir yandan yeni yeni filizlenen bir aşk diğer taraftan geçmişin kirli sırları bu kitapta açığa çıkıyor.

 

Yaşananların eksik parçaları tamamlanırken hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalmıyor.

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.