Sonsuz Yaşam Üçlemesi Komple - Gena Showalter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sonsuz Yaşam Üçlemesi Komple – Gena Showalter

Sonsuz Yaşam Üçlemesi Komple – Gena Showalter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Haziran 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 1051
Yazar: Gena Showalter

242 Kişi Tarafından Görüldü

 

Sonsuz Yaşam Üçlemesi ile krallıklara geri dönün !

 

İLK HAYAT

 

Tenley “On” Lockwood, son on üç ayı Prynne Asylum’da kilitli geçirmiş ortalama on yedi yaşında bir kızdır. Sebep? rakamlara takıntısı değil, ama öldükten sonra nerede yaşayacağını ailesinin seçmesine izin vermeyi reddetmesi.

 

Dünyanın çoğunun kabul ettiği sonsuz bir gerçek var: İlk yaşam sadece bir kostüm provası ve gerçek yaşam ölümden sonra başlıyor.

 

 

CAN

 

Lena Wise, özellikle son sınıfının başında, her zaman yarını dört gözle beklemektedir. Mümkün olduğu kadar çok arkadaş zamanı toplamaya, üniversite başvurularını bitirmeye ve belki de çocukluk arkadaşı Sebastian’ın onun hakkında gerçekten ne hissettiğini bilmesini sağlamaya hazır. Lena için önümüzdeki yıl destansı olacak – fırsatlar ve fırsatlardan biri.

 

Tek bir seçim, bir an her şeyi yok edene kadar.

 

 

 

SONSUZ YAŞAM

 

Hiçbir şey planlandığı gibi gitmediğinde ve ihanet mutlak bir yenilginin eşiğine geldiğinde, Ten ve Killian güvenlerini kalplerinin küllerinden yeniden inşa etmek zorunda kalacaklar. Zafer imkansız görünüyor, şanslar onlara karşı. Sonunda, alemleri ve Ebedi Hayat uğruna ne kadar ileri gitmeye istekli olacaklar?

 

Başlıklar orijinal olarak 2016, 2017 ve 2018’de yayınlandı.

 

“Tamamen benzersiz ve kesinlikle sürükleyici – elimden bırakamadım! Ne harika bir havalı dünya.” — New York Times’ın en çok satan yazarı Sarah J. Maas Firstlife hakkında New York Times’ın en çok satan The White Rabbit Chronicles’ın yazarı Gena Showalter’ın Everlife Trilogy Complete Collection

Bir önceki yazımız olan Cehennem Meleği (Kissed by Death Serisi 3) - Tara Fuller başlıklı kitabımızda Cehennem Meleği-Tara Fuller, Cehennem Meleği-Tara Fuller ekitap indir ve Cehennem Meleği-Tara Fuller ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.