Sizi istiyorum Profesör 4 - Sevarus Snape - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sizi istiyorum Profesör 4 – Sevarus Snape

Sizi istiyorum Profesör 4 – Sevarus Snape

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 51
Yazar: Sevarus Snape

225 Kişi Tarafından Görüldü

“Sizi istiyorum Profesör 4.” Sizi istiyorum, bu yüzden beni ölümüne korkutuyor. “Seni seviyorum”dan başka bir şey söyleyemem. Diğer her şey nefes israfı. Seni istiyorum, uyandım ve birimiz ağlıyordu. Seni istiyorum, Gerçek olamaz

Ders profösör slughormun iksir dersiydi ve sınıfta tam bir karmaşa hakimdi.Ron ve hermione arka sıralarda her zamanki gibi tartışıyorlardı.

içimden tek isteğin bir parça seslik olduğunu geçirirken, saniyede dileğim gerçekleşti ve sınıf bir anda sessizliğe büründü ve Harry hızlı adımları duydu bu Sevarus Snapeydi.

Porsuk balını ekledikten sonra karıştırırken kazanın üstüne siyah bir gölge düştü Severus snape kazana bakıyordu.Herry iksiri doğrumu yapmıştı?

Dumbledore işi şakaya vurunca “madem istediğim her şeyi kabul ediyorsun o halde şu an tek istediğim Harry potter in okulda bir an önce atılması;

Dumbledore Harry Potter i okuldan atacakmı?

Bir önceki yazımız olan Batma - Kate Marchant başlıklı kitabımızda Batma - Kate Marchant, Batma - Kate Marchant ekitap indir ve Batma - Kate Marchant ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.