Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Seni Kurtarmak 2 – Mona Kasten

Seni Kurtarmak 2 – Mona Kasten

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Temmuz 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 378
Yazar: Mono Kasten

393 Kişi Tarafından Görüldü

 

Farklı dünyalardan geliyorlar.

Ve yine de birbirleri için yaratılmışlardır.

 

Ruby perişan. James’e hissettiklerini hiç kimse için bu kadar yoğun hissetmemişti ve hiç bu kadar incinmemişti. Maxton Hall Koleji’nde tanınmadığı ve sınıf arkadaşlarının elit ve ahlaksız dünyasının bir parçası olmadığı eski hayatını geri istiyor. Ama James’i unutamıyor, özellikle de onu geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yaptığında…

 

Para, çekicilik, lüks, güç Ruby Bell tüm bunları umursayamazdı. Ünlü Maxton Hall Koleji’ne burs kazandığından beri, her şeyden önce bir şey yapmaya çalışıyor: sınıf arkadaşlarının dikkatini olabildiğince az çekmek. Her şeyden önce, kolejin gizli lideri James Beaufort’tan uzak durur. Fazla kibirli, fazla zengin, fazla çekici.

 

Ruby’nin en büyük hayali Oxford’da okumak olsa da, görünüşe göre sadece bir sonraki parti için yaşıyor. Ama sonra Ruby kimsenin bilmediği bir şey öğrenir eğer halka açıklanırsa James’in ailesinin itibarını zedeleyecek bir şey.

 

Aniden James onun kim olduğunu tam olarak biliyor. Ve asla onun dünyasının bir parçası olmak istememesine rağmen, James – ve kalbi – çok geçmeden ona başka seçenek bırakmaz…

Bir önceki yazımız olan Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak - Leila Sales başlıklı kitabımızda Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak, Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak ekitap indir ve Bu Şarkı Hayatını Kurtaracak ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Seni Kurtarmak 2 – Mona Kasten” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.