Sahte Balayı - Christina Lauren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sahte Balayı – Christina Lauren

Sahte Balayı – Christina Lauren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Kasım 10th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 179
Yazar: Christina Lauren

2.509 Kişi Tarafından Görüldü

Orjinal ismi “The Unhoneymooners” olan Christina Laurene ait Sahte Balayı  romantik komedide herşey olabilir hatta Aşk bile …

Olive ve Ethan hariç– korkunç bir gıda zehirlenmesi yüzünden hastanelik olunca Hawaii’de her şey dahil (bedava) balayı tatilini kaçırmamak için ateşkes imzaladılar. On gün boyunca birbirlerini olabildiği kadar az görmeye kararlılardı ama Olive her zamanki şanssızlığıyla müstakbel patronuyla karşılaşınca tüm planları altüst oldu.

Yeni evli numarası yapmak onları fazlasıyla yakınlaştıracak ve düşmanlıklarının ardındaki nedenler birer birer ortaya çıkacaktı.

Özet

Buna karşılık, kız kardeşi Ami sonsuz bir şampiyon. . . Hatta bir dizi yarışmayı kazanarak tüm düğününü finanse etmeyi başardı.

Geçici bir ateşkesi kabul etmiş olan ikili, Maui’ye doğru yola çıkar. Ne de olsa on günlük mutluluk, yeni evlileri sevme rolünü üstlenmeye değer, değil mi? Ama tuhaf olan şu ki. . . Olive, rol yapmayı umursamıyor.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Sahte Balayı – Christina Lauren” için 1 Yorum

  • Yüklediğiniz birçok güzel kitap var teşekkür ediyorum ama lütfen ng Kabal kitaplarını (aşeka , dora , lordlar varisler vs) ve de Aslı arslan kitaplarını (sokak nöbetçileri , emare pusula vs) yükleyin lütfen bakıyorum bakıyorum yok yüklenmiyor lütfen yüklensin

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.