Sağlıklı Beslenme Güzellik ve Cinsellik - Nil Peri Gökçe - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sağlıklı Beslenme Güzellik ve Cinsellik – Nil Peri Gökçe

Sağlıklı Beslenme Güzellik ve Cinsellik – Nil Peri Gökçe

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Aralık 2008
Eklenme: Temmuz 8th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 304
Yazar: Nil Peri Gökçe

1.033 Kişi Tarafından Görüldü

Lokman Hekim’den bugüne dek asırlardır süren bir rüya… Ölümsüzlük!.. Ya da en azından çok uzun yıllar yaşayabilmek, hem de hiç yaşlanmadan…

Hiç yaşlanmamak tıpkı ölümsüzlük gibi hala insanlığın bir rüyası ama yaşlılığı olabildiğince ertelemek, aslında tamamen bize bağlı. Yaşam şeklimiz, günlük aktivitelerimiz, beslenmemiz…

Bütün bunlar bizim elimizde. Eğer hayatımızı doğru bir planlamayla kurgularsak, sağlık ve mutluluk dolu bir hayat bizleri bekliyor.

İşte bu kitap, sağlıklı ve mutlu bir hayat kapısının anahtarı. Bu kapıyı araladığınızda; sağlıklı beslenmeden, besinlere, kalori değerlerine, diyetlere, metabolizmanın sırlarına kadar hayatımız için çok önemli yaşam sırlarını keşfetmiş olacaksınız.

Yine güzellikle ilgili sırlar; kadının dünyasına genel bakış, vücut bakımı, el, yüz, saç, göğüs bakımı, günlük bakım, yaşa göre bakım, makyaj v.b. gibi çok sayıda konu bu kapının ardında sizleri bekliyor. 

Son olarak da, hayatın vazgeçilmez bir parçası olan cinselliğin o gizemli dünyası yine bu kapının ardında. Kadın ve erkeğin cinsel hayatı, yaşa göre cinsellik, ön sevişme, sevişmenin doyulmaz hazzı, farklı dönemler ve yaşlar için sevişme pozisyonları.

Kadının ve erkeğin orgazmı, kadının orgazmı öğrenmesi ve yaşaması, burçlara göre cinsellik, burçlara göre sevişme pozisyonları, cinsel sağlık, sarıyer escort cinsellikle ilgili önemli sorular ve cevapları, adet ve adetliyken seks v.b. gibi sayısız konu, cinsel hayatınızı sil baştan değiştirecek.

Bu kitap bilimsel veriler eşliğinde size, hem sağlıklı bir yaşam ve güzelliğin sırlarını öğretecek, hem de cinsellikle ilgili bambaşka bir dünyanın kapılarını aralatacak…

Bir önceki yazımız olan Zor Bir Ailede Büyümek - Craig Buck başlıklı kitabımızda Zor Bir Ailede Büyümek - Craig Buck, Zor Bir Ailede Büyümek - Craig Buck ekitap indir ve Zor Bir Ailede Büyümek - Craig Buck ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.