Pasaklı Tanrıça - Sophie Kinsella - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Pasaklı Tanrıça – Sophie Kinsella

Pasaklı Tanrıça – Sophie Kinsella

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ekim 15th, 2016
Dil: Türkçe
Sayfa: 446
Yazar: Sophie Kinsella

6.100 Kişi Tarafından Görüldü

Kitap Özeti,

Pasaklı Tanrıça isimli kitabında Samantha Sweeting isimli tatlı mı tatlı bir kadının romantik komedi içerikli macerasını anlatıyor. Samantha aslında gayet başarılı bir avukattır. Ancak günün her saati işinin başındadır, bir mesai saati yoktur. Tek amacı şirkete ortak olmaktır. Telefonunu bir saniye bile yanından ayıramaz, sürekli iş düşünmek zorundadır. Özel hayatına ayırabileceği çok fazla vakti yoktur. Üzerindeki bütün bu adrenalin ve baskı onu adeta coşturur. Ancak çok büyük bir hata yapar.

Bu öyle bir hatadır ki, bu hata yüzünden kariyeri mahvolmak üzeredir. Sophie Kinsella Pasaklı Tanrıça isimli kitabında Samatha Londra’daki ofisinden çıkıp bir trene biner ve hiç bilmediği bir yere gider. Yolunu kaybetmiştir. Yol sormak için büyük bir evin kapısını çaldığında onun iş görüşmesi için geldiğini zannederler.
Samantha’nın o evde hizmetçi olarak çalışmasını teklif ederler. Ev sahipleri Samantha’nın bir avukat olduğundan habersizdir. Sophie Kinsella Pasaklı Tanrıça isimli kitabın kahramanı Samantha hiçbir ev işinden anlamamaktadır. Fırının nasıl çalıştığını bile bilmemektedir. Ütü nasıl yapılır, çamaşır makinesi nasıl çalıştırılır, deterjan nasıl kullanılır tüm bu soruların cevabı onun zihninde muammadır. Pasaklı Tanrıça, artık hayatını biraz daha ağırdan almasının zamanı gelmiş bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Bu genç kızın artık kendisini ve hayatının aşkını bulması gerekiyor. Ayrıca da ütü masasının nasıl kullanıldığını da bir an önce öğrenmesi gerekiyor.

Yorumları Şu Şekilde,

“kafanızı dağıtmak, günün stresinden uzaklaşmak için birebir. Kinsellanın okuduğum ilk kitabı ve aynı zamanda çik-lit tarzıyla tanışmamı da sağlamıştı.Eğlenceli bir kitap, her daim edebi beklenti peşinde koşmuyorsanız eğer, okumaya- zaman ayırmaya ve gülmeye değer :)”

“eğlenceli bi kitap bu kitap sayesinde Sophie kinsellayı tanıdım gerçekten  güzel bi kitap almanızı tavsiye ediyorum”

“Samantha’nın yasadıklarına ınanamıyorum…bu kadar tesadufler bır araya gelıp ısler bu kadar mı degısır…hayat bu kadar mı farklı yone akar….ayyyyy harıka otesı bır kıtap…Samanthanın yerınde olmak ne kadar cok ıstedım…Bu ıs hayatını kenara ıtıp sakın bag,bahce,mutfak ıle vakıt gecırmek:))
Kıtabı tesadufen aldım ve bır solukta bıtırsım….sımdı yazarın dıger kıtaplarını okumak ıcın D&R zıyaretı yapıyorum:)”

Ayrıca Sitemiz Üzerinden David Morrell – Taşların Kardeşliği Kitabına da Ulaşabilirsiniz.

kadın roman oku, pdf kadın romanları,  e-kitap oku

Bir önceki yazımız olan Yüzyıllık Yalnızlık - Gabriel Garcia Marquez başlıklı kitabımızda Gabriel Garcia Marquez, klasik roman oku ve Yüzyıllık Yalnızlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.