Paluri (Ar Si Ar Ma) - Öykü Odabaş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Paluri (Ar Si Ar Ma) –  Öykü Odabaş

Paluri (Ar Si Ar Ma) – Öykü Odabaş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Mart 12th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 563
Yazar: Öykü Odabaş

1.936 Kişi Tarafından Görüldü

Wattpad’de çok okunan ve kitaplaşan İntikamın Sırrı & Tutkunun Sırrı’nın yazarı Öykü Odabaş’dan yine çok okunan bir hikaye!

Paluri İki farklı madalyon…İki farklı ruh…Hayatın kötü sürprizleriyle karşılaşmış iki genç kız…

Bir asi rüzgâr Arya ve dupduru Mahru…Kaderin bu iki körpe bedene biçtiği roller vardı ve onları saptıkları yollarda karşılayacak iki genç adam.

İki deli fırtına…Yaralı yürekleri sarıp sarmalayacak, Karadeniz gibi iki engin sığınak; Ateş ve Gökdeniz.

Özet

Öykü Odabaş sizi soluk soluğa okuyacağınız, gerçek bir masala davet ediyor. İddia ediyoruz, dramdan mizaha giden yolda, daha evvel hiç bu kadar eğlenmemiştiniz.

Ateş ve Gökdeniz iki erkek kardeş. Ne yapacakları belli olmayan, çabuk parlayıp sönen deli dolu karakterler. İki kardeşin hayatına bir anda Arya ve Mahru giriveriyor.

Arya ve Mahru, ciddi yaralar almış, hayatları bir gece altüst olmuş iki genç kızdır. Ateş ve Gökdeniz ise güçlü, varlıklı ve tehlikeli iki kardeştir. Bu iki kardeşine bir anda hayatına giren bu iki genç kız, yaşama amaçlarını değiştirecek ve sevdiklerini yanında tutmak ve korumak için ellerinden geleni yapacaktır…

devlet adına illegal destek veren mafyavari holding sahipleri Ateş ve Gökdeniz ‘in aynı zamanda farklı mekanlarda büyük acılar ve kayıplar yaşamış Arya ve Mahru ile tanışıp deli dolu geçen zamanlarını duygusallığı ve mizahı tavan yapacak şekilde kelimelere dökülmesi ile son derece okunası bir roman.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.