Operatöre Bağlanıyorsunuz -2 - Kübra Berk - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Operatöre Bağlanıyorsunuz -2 – Kübra Berk

Operatöre Bağlanıyorsunuz -2 – Kübra Berk

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ağustos 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 416
Yazar: Kübra Berk

282 Kişi Tarafından Görüldü

Basit bir telefon şakasının hayatınızı değiştirebileceğini öğrendiğiniz yetmezmiş gibi hayatınızın aşkını da size getireceğini söyleseler, ne yapardınız?

 

Serce Sevinç “bir uçan tekme” olarak tanımladığı aşkın, suratının tam ortasına patlamasıyla adeta şoka uğramıştır.Çünkü Ceyhun Çapkın çapkınlık sanatını konuşturmuş ve onu usta bir avcı gibi gafil avlamıştır. Zavallı Serce,kendini bir anda ilk buluşma randevusunda bulduğunda olayları ancak idrak edebilmiştir:

 

Evet, telefondan kendisine eşek şakası yapıp işinden kovulmasına sebep olan bu adama sırılsıklam âşıktır!

 

Bundan sonrası ise freni patlamış bir kamyon misali yokuş aşağı uçmaktır…

 

Hayatları bambaşka yollardan geçmesine rağmen, acaba buiki genç aynı durakta buluşup birbirlerinin ellerinitutabilecekler midir?

 

Bu çılgın aşk insana roman yazdırırdı!

 

Özet

 

Serce ile Ceyhun yüz yüzedir.

 

İlk buluşmaları, diyalogları gibi sıra dışı olur ve ilk buluşmaya Serce damga vurur. İkili arasında aşklar tam gaz ilerlerken, hayat Serce için zor sürprizlerine devam eder. İşinin ardından evinden de olur.

 

Ev sorunu, Ceyhun’un ev arkadaşlığı teklifiyle çözülür;fakat ev ikilimiz, Avni, Ufuk ve Serce’nin kedileri için yeterince büyük değildir.

Bir önceki yazımız olan Bu Adamın İtirafları "This Man Serisi 3" - Jodi Ellen Malpas başlıklı kitabımızda Bu Adamın İtirafları - Jodi Ellen Malpas, Bu Adamın İtirafları - Jodi Ellen Malpas ekitap indir ve Bu Adamın İtirafları - Jodi Ellen Malpas ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.