Ölümcül Bebek ( Baby Girl Seri- 2) - Rachel Angel - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölümcül Bebek ( Baby Girl Seri- 2)  –  Rachel Angel

Ölümcül Bebek ( Baby Girl Seri- 2) – Rachel Angel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 57
Yazar: Rachel Angel

780 Kişi Tarafından Görüldü

Rachel Angel ‘ e ait Ölümcül Bebek Orjinal ismi Deadly Doll (baby Girl Seri- 2)  olan YETİŞKİN İÇERİK +18 roman özetini bilgi ve tanıtım amaçlı olarak siz okurlara ücretsiz olarak sunuyoruz.

özeti

Görünüşe göre Ada Meleğim Şeytan’ın ta kendisiydi…

Baby Girl Serisinin 2. Kitabı…

Onun sadece hayal gücümün bir ürünü olduğunu düşündüm. Hayal ettiğim en güzel bahçede beni gözetleyen uzun boylu, esmer ve yakışıklı adam. Yine de sadece bir bahçe değildi, bana vücudumu nasıl kullanacağımı ve vücudumu nasıl gizli ve insani bir silaha dönüştüreceğimi öğreteceği bir oyun alanıydı.

Bir gün işe yarayacağını ve sanatta ustalaşmam gerektiğini söyledi. Her zaman maske takan bu adam, dövüş ve savunma sanatını öğrenmenin hayatımı kurtaracağını söyledi.

Sadece tanıdığım birinin canını almanın gerekeceğini bilmiyordum. Bana bebeğim (Kız Bebek) dedi ve bunca yıldan sonra hala adını duyduğumda titriyorum. Öğretmenim, aşkım. Nihai kabadayı. Şimdi Düşmanım.

**Ölümcül bebek, 18 yaş ve üstü için uygun bir TV-MA derecesine sahip Dark New Adult Romance’dir.

Bir önceki yazımız olan Bebeğim-( Baby Girl Seri- I - Yetişkin İçerik ) - Rachel Angel başlıklı kitabımızda Bebeğim-( Baby Girl Seri- I - Yetişkin İçerik ), Bebeğim-( Baby Girl Seri- I - Yetişkin İçerik ) ekitap indir ve Bebeğim-( Baby Girl Seri- I - Yetişkin İçerik ) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.