Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grangé - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölü Ruhlar Ormanı – Jean Christophe Grangé

Ölü Ruhlar Ormanı – Jean Christophe Grangé

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Kasım 5th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 650
Yazar: Jean-Christophe Grange

1.134 Kişi Tarafından Görüldü

Jeanne Korowa tek bir hata yaptı.

Katili ormanda arıyordu.

Oysa orman katilin içindeydi.

İnsanın içindeki vahşi çocuk gibi.

Genç ve yalnız bir kadın olan Yargıç Jeanne Korowa, tesadüfen şahit olduğu bir psikiyatri seansı sayesinde Paris’te işlenen tüyler ürpertici seri cinayetlerin failini keşfetmiştir. Ama elinde hiçbir kanıt yoktur ve katilin peşine tek başına düşmek zorundadır.
Böylece Guatemala, Nikaragua ve Arjantin’de soluk soluğa ve kanlı bir takip başlar

Ölü Ruhlar Ormanı Kitap Özeti

Jeanne, Fransa’da yaşayan bir sorgu yargıcı. Ablası o küçükken öldürülmüş, annesi tımarhanede. Kendini işine vermiş güzel, genç alımlı bir kadın.

Önüne gelen dosya biraz farklı. Çünkü katil farklı. Katil de değil esasen yamyam. Kurbanlarını önce kasap gibi kesip iç organlarını ve iliklerini yiyor üstüne de kanlarını içiyor Jeanne olayların peşine düşüyor ayağındaki stilettolarla mezarın içine giriyor günlük çalıyor, Amazondan beter ormanda ava çıkıyor ve yamyamı bulana kadar kan revan içinde kalıyor. Zira katili bulana kadar ölen ölene..

kitapta katilin ya da katillerin içindeki öfkeyi, kini, şiddeti, acımasızlığı okuyacak ve onlardan gerçekten korkacaksınız.

Grange, kafasında kurguladığı dünyayı bizlere sunarken anlattığı o engin bilgi birikimini sonuna kadar bizlere aktarıyor. yazar, bu kitapta da cinayetlerin yaşandığı coğrafyalara ve o bölgelerin tarihine, kültürel yapısına ve inançlarına ne kadar hakim olduğunu gösteriyor.

Kitaptaki anlatım son derece yalın ve akıcı. Kurgusu ve anlatımı o kadar güzel ki elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. İyi Okumalar….

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.