Nefes Al - Jayne Ann Krentz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Nefes Al  –  Jayne Ann Krentz

Nefes Al – Jayne Ann Krentz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mayıs 22nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 351
Yazar: Jayne Ann Krentz

757 Kişi Tarafından Görüldü

Nefes Al, iki zıt karakterin arkadaş evinde yapılan akşam yemeği ile tanışması ve Grace’in cinayet zincirinde suçlu olarak gösterilmesi üzerine kurulu bir intikam planına düşmesi üzerine kurulu bir roman…

Yol’un yazarından yeni bir romantik gerilim başyapıtı…

Her yeni gün geleceği değiştirmek için yeni bir fırsattır.

Tebrikler, geleceğinin değişmesi yakındır!

Hayatı bir kez daha parçalara ayrıldığında Grace, her şeyin tesadüf olmasını umar ancak ne cinayetler ne de ölü patronundan gelen ürkütücü mailler peşini bırakacaktır.

Artık Grace, kimseye güvenmemek zorundadır.

Kilit vurduğu kapılar sadece evinin dört bir yanında değil, kalbindedir de.

Ta ki gizemli ve etkileyici bir eski deniz piyadesiyle olan tuhaf karşılaşmasına dek…

Ve bu çözülmesi zor adam, Grace’in elinden tutup onu bilinmeyenlerin içinden aydınlığa çekebilecek, etraflarını saran kaosu kontrol edebilecek güce sahip tek kişidir.

Çünkü aşk, her şeyi değiştirir. Kanlı sonlanacak bir geleceği bile

Özet

Grace Elland, arkadaşları Millicent ve Krispy ile beraber Sprague Witherspoon için çalışan kişisel gelişim personelidir ve kızı Nyla kendilerinden nefret etmektedir. Tıpkı çocukluğunda olduğu gibi Grace, Sprague’nın cesedini bulur ve polis gözünde bir şüphelidir.

Şirkette aynı zamanda bir zimmete para geçirme durumu da söz konusudur. Daha önceki Trager cesedi bulmada bir şişe ile Trager’i öldüren Grace’e aynı votka şişeleri ile mesajlar verilmektedir.

Bu arada arkadaşları Irene ve Devlin Grace’i Julius Arkwright ile tanıştırır ve aralarında bir yakınlaşma olur. Ancak katil peşlerindedir ve vazgeçmeye pek niyeti yoktur. Millicent de ağır söz uyuşturucu ile bulunur.

Katil kimdir ve neden bu cinayetleri işlemiştir? Grace ile alıp veremediği nedir? Grace ile Julius arasındaki yakınlaşma nasıl sonuçlanacaktır?

Julius eski karısını elinden alan Edward Hastings’e şirketi için yardım edecek midir?

Parayı kim zimmetine geçirmiştir? Soluksuz okunan bir roman.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.