Mükemmel Yabancı - Megan Miranda - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mükemmel Yabancı – Megan Miranda

Mükemmel Yabancı – Megan Miranda

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mart 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 270
Yazar: Megan Miranda

486 Kişi Tarafından Görüldü

Mükemmel Yabancı – Megan Miranda ; Bir gazeteci kayıp bir arkadaşı bulmaya koyulur. hiç var olmamış olabilir.

 

Bir uzaklaştırma emri ve dava tehdidiyle karşı karşıya kalan başarısız gazeteci Leah Stevens, sorunlu bir ilişkiden yeni ayrılan eski bir arkadaşı Emmy Grey ile karşılaştığında Boston’dan ayrılması gerekiyor.

 

Emmy, Leah’ın öğretmenlik pozisyonu alabileceği ve her iki kadının da yeniden başlayabileceği kırsal Pennsylvania’ya taşınmalarını önerir. Ancak Leah’a ürkütücü bir şekilde benzeyen bir kadının göl tarafından saldırıya uğraması ve Emmy’nin günler sonra ortadan kaybolmasıyla yeni başlangıçları tehlikeye girer.

 

Emmy’yi bulmaya kararlı olan Leah, davada yakışıklı ve genç bir polis memuru olan Kyle Donovan ile işbirliği yapar. Arkadaşının hayatını ipuçları için araştırırken, Leah merak etmeye başlar: Emmy’yi gerçekten hiç tanıyor muydu? Hiçbir arkadaş, aile veya dijital ayak izi olmayan polis, Emmy Grey’in olmadığından şüphelenmeye başlar.

 

Yakında Leah’nın güvenilirliği tehlikededir ve geçmişini, kariyerini mahveden makaleyi tekrar ziyaret etmek zorunda kalır. Bu kırsal Pennsylvania kasabasındaki herkesin saklayacak bir şeyi var – Leah’ın kendisi de dahil. Kendi gerçeğinizi saklamakla meşgulken gerçeği nasıl ortaya çıkarırsınız?

Bir önceki yazımız olan Mürekkep ve Yıldızların Kızı - Kiran Millwood Hargrave başlıklı kitabımızda Mürekkep ve Yıldızların Kızı, Mürekkep ve Yıldızların Kızı ekitap indir ve Mürekkep ve Yıldızların Kızı ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Mükemmel Yabancı – Megan Miranda” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.