Londra'dan Sevgilerle - Sarah Jio - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Londra’dan Sevgilerle – Sarah Jio

Londra’dan Sevgilerle – Sarah Jio

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 349
Yazar: Sarah Jio

753 Kişi Tarafından Görüldü

Londra’dan Sevgilerle; Bir kadın, Londra’daki Primrose Hill’de, ayrı yaşadığı annesinin kitapçısını miras aldığında, kendini uzun süredir devam eden aile sırları, yeni aşk olasılığı ve belki de en büyük tek zorlukla dolu yeni bir hikayenin -kendi hikayesinin- sayfalarında bulur. onun hayatı.

 

Valentina Baker sadece on bir yaşındayken annesi Eloise beklenmedik bir şekilde doğduğu Londra’ya kaçtı ve Val ve babasını Kaliforniya’da tek başına bıraktı. Şimdi otuzlu yaşlarında bir kütüphaneci olan, başarısız bir evlilikten yeni çıkmış ve annesinin terk edilmesiyle hâlâ çelişen Val, hayatından hayal kırıklığına uğramış hissediyor.

 

Kaderin buruk bir cilvesiyle, Eloise’in öldüğü haberini alır ve Val’e annesinin Primrose Hill dairesinin ve neredeyse yirmi yıl önce açtığı kitapçı Kitap Bahçesi’nin tapusunu bırakır. Haber yıkıcı olsa da, Val yeni bir başlangıç ​​fırsatını kaçırır ve annesinin gerçekte kim olduğunu öğrenmeyi umarak Atlantik’i boydan boya geçer ve asla sahip olmadıkları ilişkinin yasını tutar.

 

Val, Eloise’nin Birleşik Krallık’taki hayatını bir araya getirmeye başladığında, kendini pastel renkli üçüncü kattaki daireye ve rahat, hazine dolu kitapçıya aşık olurken bulur ve kısa süre sonra annesinin hayatının hayal ettiğinden çok daha karmaşık olduğunu fark eder. .

Dükkanı mali çöküntüden kurtarmak ve annesinin mirasını korumak için, eksantrik kadrosunu toplamalı ve annesinin sırlarının derinliklerine yolculuk etmelidir.

Bir önceki yazımız olan Fırtına Koruyucusu'nun Adası - Catherine Doyle başlıklı kitabımızda Fırtına Koruyucusu'nun Adası, Fırtına Koruyucusu'nun Adası ekitap indir ve Fırtına Koruyucusu'nun Adası ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Londra’dan Sevgilerle – Sarah Jio” için 1 Yorum

  • Merhaba, Gina L. Maxwell’in Bel altı Vuruşlar kitabını yükleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.