Kuzgunların Büyüsü - Margaret Rogerson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kuzgunların Büyüsü – Margaret Rogerson

Kuzgunların Büyüsü – Margaret Rogerson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Haziran 8th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 344
Yazar: Margaret Rogerson

225 Kişi Tarafından Görüldü

 

Isobel, tehlikeli bir müşteri kitlesine sahip sanatsal bir dahidir: uğursuz adil halk, toza ufalanmadan ekmek pişiremeyen veya kağıda kalem koyamayan ölümsüz yaratıklar. Korkunç bir susuzlukla insan zanaatını arzularlar ve Isobel’in resimleri çok değerlidir. Ancak ilk kraliyet hamisi olan sonbahar prensi Rook’u kabul ettiğinde korkunç bir hata yapar.

 

Öfkeli Rook, suçundan yargılanması için onu krallığına götürür. Ancak dünyasında ciddi bir şekilde yanlış giden bir şeyler vardır ve her taraftan saldırıya uğrarlar. Isobel ve Rook hayatta kalmak için birbirlerine bağımlıyken, ittifakları önce güvene, sonra aşka dönüşür ve bu aşk, adil insanların acımasız yasalarını ihlal eder.

 

Şimdi, Isobel, peri mahkemeleriyle savaşmak için bir sanatçı olarak yeteneğini kullanamazsa, ikisinin de hayatı sona erer. Çünkü gizlice, onun Zanaatı, adil halkın değişmeyen hayatlarının tüm bin yıllarında hiç karşılaşmadığı bir tehdidi temsil ediyor: ilk kez, portreleri onları hissettirecek güce sahip.

 

Orjinal Adı : An Enchantment of Ravens

Bir önceki yazımız olan Lordlar ve Varisler - N.G.Kabal başlıklı kitabımızda Lordlar ve Varisler - N.G.Kabal, Lordlar ve Varisler - N.G.Kabal ekitap indir ve Lordlar ve Varisler - N.G.Kabal ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.