Kötülük Tohumları (Katiller Çetesi 4) - J. A. Redmerski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kötülük Tohumları (Katiller Çetesi 4) – J. A. Redmerski

Kötülük Tohumları (Katiller Çetesi 4) – J. A. Redmerski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Haziran 29th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 370
Yazar: J. A. Redmerski

1.018 Kişi Tarafından Görüldü

Kötülük Tohumları (Katiller Çetesi 4), J. A. Redmerski Victor Faust’un yeni Birlik’i hızla büyümektedir. Fakat çete üyeleri arasındaki ilişki, beklenmedik bir düşmanın, örgütteki kişilerin sevdiği insanları kaçırmasıyla derinden sarsılır. Düşmanın, kaçırdığı kişileri serbest bırakmak için çetenin karanlık sırlarını kendisine itiraf etme koşulu koymasıyla da işler iyice karışır.

 

Victor’un yeni kurduğu Birliğin üyeleri. Hepsi birbirinden başarılı ve işinde profesyonel katiller. ⁣

 

Peki Birlik üyelerinin birbirlerinden gizledikleri ve aralarında ki ilişkileri derinden sarsacak ne gibi sırları olabilir?⁣

Birbirleri hakkında bilmedikleri bu gerçekleri Birlikten haberdar dahi olması imkansız birinin bilmesi mümkün mü?

 

Oysa Nora adında, genç ve güzel bir kadın olan bu son derece tehlikeli düşman, çete üyelerinin birbiriyle ilgili bildiklerinden çok daha fazla şeye vakıftır. Gelgelelim örgütün elinde bu kadına dair hiçbir ipucu yoktur. Üstelik çok geçmeden kadının gerçek niyeti tüm çıplaklığıyla ortaya çıkıp Birlik’i yeni başlangıçlar yapmaya zorlayacak ve hatta yıkıma sürükleyecektir.

 

“Kötülük Tohumları’nda karanlık sırlar tek tek ortaya dökülürken, çoktan bağımlılık yapmış bu seriye okurlar bir kez daha hayran kalacak.”Wall Street Journal

 

Victor’un birliği hızla büyüyor çete yavaş yavaş aktifleşiyor ama herkesin sevdiklerinin bir düşman tarafından kaçırılmasıyla yeni kitabımızın macerası başlıyor. Düşman 48 saat içinde herkesin toplanıp en gizli karanlık sırlarını ortaya dökmelerini istiyor. Kim mi? Nora. Hepsinin hayatına bomba gibi düşen iyi mi kötü mü olduğunu anlayamadığımız kadın. Tutsak olduğu yerde sanki sorgu meleğiymiş gibi hepsinin geçmişlerine giden insan. En büyük pişmanlıklarını ya da sırlarını ortaya döken kadın. Bunu neden yapıyor peki?

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.