Kızların Şehri - Elizabeth Gilbert - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kızların Şehri – Elizabeth Gilbert

Kızların Şehri – Elizabeth Gilbert

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mayıs 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 398
Yazar: Elizabeth Gilbert

222 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kızların şehri; Hiçbir şey hayatını gerçek aşktan daha şiddetli bir şekilde sarsamaz…

 

O erkeklerden hiç bana âşık olan oldu mu diye merak ediyorsan, eh, bazıları oldu. Ama onları caydırmayı her zaman başardım.

 

 

Az önce iyi bir seks yaşamış bir erkeğin âşık olduğunu düşünmesi kolaydır. Ben de hayatımın bu noktasında sekste gerçekten iyiydim Angela. Yeterince pratik yaptığım bir gerçekti.

 

Böylece kendimi asıl isteklerimden mahrum bırakma fikrinden vazgeçtim ve kendimi mutlu etmenin yollarını aradım. Zaten bir kadın hayatının bir noktasında, sürekli utanç duymaktan yorulur. Bundan sonra, gerçek kimliği neyse o olmakta özgürdür.

 

Bir fenomen olan Ye Dua Et Sev kitabının yazarı Elizabeth Gilbert, sıradışı bir kadının sıradışı yaşamöyküsüyle 1940’ların New York’una götürüyor bizi.

 

Özet

 

Kızların Şehri ;Yatılı kız okullarında geçen ergenlik yıllarının ardından kendini revü kızlarının, ateşli dansçıların, oyuncuların parıltılı dünyasında bulur. Ve o günlerde dünyanın kalbinin attığı şehir olan New York’ta aşkla ve şehvetle tanışmak için fazla beklemesi gerekmeyecektir.

 

pdf indir   –   pdf oku  –  ekitap indir  –   ekitap oku   –  yandex oku    –    yandex indir   –    ücretsiz indir    –   ücretsiz oku.

Bir önceki yazımız olan Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı) - Colleen Hoover başlıklı kitabımızda Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı), Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı) ekitap indir ve Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.