Kızıl Nehir - John Hart - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kızıl Nehir  –  John Hart

Kızıl Nehir – John Hart

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2009
Eklenme: Nisan 19th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 245
Yazar: John Hart

779 Kişi Tarafından Görüldü

Hayatını şekillendiren her şey nehrin kenarında oldu…Şimdi nehrin kıyılarında yalan, ihtiras, utanç ve cinayetin izleri var…

Adam Chase sekiz yaşındayken hiçbir çocuğun kaldıramayacağı bir olay yaşadı. Yıllarca kurtulamadığı bu travma onu daha tutkulu ve mücadeleci hale getirirken yanlış anlamaları da peşinden sürükledi.

İşlemediği bir cinayetten zan altında kaldığında evini, yaşadığı yeri terk etmek zorunda kaldı. Ortadan kaybolduğu beş yıl boyunca New Yorkun karanlık yüzü ile tanıştı. Şimdi çiftliğe geri döndü ve nedenini kimse bilmiyor, ne ailesi ne de polis, hatta arkasında bıraktığı düşmanları bile.

Ama onun nedenleri vardı. Artık Adam yalnızca masumiyetini kanıtlamak için değil aynı zamanda hayatını geri kazanmak için de tozlu raflardaki gerçekleri gün ışığına çıkarmak zorunda.

“Kızıl Nehir bir gerilim romanının aynı zamanda ne kadar dokunaklı olabileceğini kanıtlıyor.”Publishers Weekly

Özet

Kızıl nehir , 300 kızılderilinin yüz yıllar önce bir tepenin uç noktasında savaşarak ölmeleriyle , ölü bedenlerin erkek , kadın , çocuk ayırt edilmeksizin üst üste kuytu bir kuyuya atılmasıyla ve kanların oluk oluk süzülüp esrarengiz bir nehire akması ile özdeşleşen ve efsaneleşen bir Roman .

Bir hayatın yaşadığı zorlukları karşı karşıya kaldığı iftiraları , hayatının en erken dönemlerinde ailesinden uzakta kalmaya zorlanan bir adamın hazin ve üzüntü dolu hayat hikayesini anlatıyor.

Olaylar, üvey annesinin ifadesi ile işlemediği bir cinayetin katili konumuna düşen Adam Chase’in suçsuz bulunmasıyla Kuzey Carolina’yı terk etmesi ve 5 yıl sonra anılarından korkmasına rağmen büyüdüğü topraklara geri dönmesi ile başlıyor.

Yazarın son sayfalara kadar katil ile ilgili ipucu vermemiş olması kitabı daha sürükleyici ve heyecanlı bir hale getirmiş.

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.