Kırlangıç Kulesi-The Witcher Serisi 6 - Andrzej Sapkowski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kırlangıç Kulesi-The Witcher Serisi 6 – Andrzej Sapkowski

Kırlangıç Kulesi-The Witcher Serisi 6 – Andrzej Sapkowski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 10th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 560
Yazar: Andrzej Sapkowski

31.289 Kişi Tarafından Görüldü

Kırlangıç Kulesi-The Witcher Serisi 6,Vahşi Av hasadını topluyor!

“Yosunlarla kaplı, samandan yapılma çatısı çökmüş kulübeye hava karardıktan sonra biri usulca yaklaşıp içeriye bakacak olsa alevlerin ışığında ve ocağın korunda bir post yığının üzerine eğilmiş kır sakallı bir ihtiyar görürdü.

Ayrıca kül sarısı saçlı, bir çocuğunkini andıran yeşil gözleriyle uyumsuz, yanağında berbat bir yara izi taşıyan bir kız da görürdü.”

Tüm dünya amansız bir savaşın ortasında kalmıştır. Bir haydut takımına katılıp hayatında ilk kez özgürlüğün tadını çıkaran Ciri ise bir tuzağa doğru çekilmektedir.

Nilfgaard ajanları, kelle avcıları, büyücüler, Yennefer, Geralt ile arkadaşları geleceği kehanetlerde anlatılan genç kızın peşine düşmüştür. Geralt ve arkadaşları onu kurtarmak için var güçleriyle çalışırken, düşmanlarının onu ölü veya diri ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur.

Saklanabileceği bir yer kalmayan Ciri’nin kaçabileceği tek bir yer vardır: Kırlangıç Kulesi!

Anlatım, ormandaki yaralı bir çocuk olduğuna inandığını belirten Vysogota adlı bir keşiş ile başlar.Bu genç beyefendinin aslında Ciri’nin kızı olduğu ve ölümüne çok yakın olduğu anlamına geliyor.Keşiş, orada olduğunu bilmedikçe ve iyileşmesine yardım edebileceğini söylemedikçe, takip edilemez olan kulübesine götürür. Resmen bir alim ve şanslı bir tıp doktoruydu.

“İstemsizce geri çekildi ve oğlanın yüzünün olması gereken yerde korkunç kan ve tıkalı kan maskesi görünce tısladı.”

Günlerce süren yardımın ardından, sürekli seyrederek ve önemseyen Ciri, yavaşça iyileşir. Derhal ayrılmak, kaçmak istiyor, çünkü Bonhart adında bir ödül avcısının onu takip ettiği anlamına geliyor.

Eski bilgin, dışarı çıkmadan önce bulunmaları ve iyileşmeleri için hiçbir ihtimal bulunmadığını garanti eder. İkili birbirini tanıyor ve hikaye değiş tokuş ediyor. İlk olarak, Hermit kim olduğunu ve neden böyle bir tecritte yaşadığını açıklar. Ardından, Ciri Kaderin Çocuğu Ateş Vaftizinin sona ermesinden bu yana ona ne olduğunu ve hikayenin gerçekten başladığı yeri anlatıyor.

Bu, romanın yüzde kırkının ana hikayesidir ancak hepsi başlangıçta ve belirli bölümlerden sonra dahil edilmemiştir, öyküyü tamamlar, yansıtır ve işleri yapar.

“Biri gece battıktan sonra batırılmış, yosun kaplı, sazdan çatılı çatı ile evine sarkmıştı, loş bir iç mekanda bakarken, soluk yanan bir iç mekanda külden saçlı bir adamın anlattığı bir hikayeyi dinlerken gri sakallı yaşlı bir adam görmüş olacaklardı. Şöminenin yanında bir kütük üstünde oturan kız. ”

Sunulan bir başka sıkça anlatılan hikaye, Geralt ve bir vampir, bir okçu, bir şair ve bir hain kılıç ustası ile ilgili olarak, Ciri’nin gerçek nerede olduğunu bilen druidleri izlemeyi amaçlayan bir haydut kılıç ustasıyla ilgili. Bu bölümler mükemmeldi. Ancak, takip ettiğimiz bu iki olay olayı değil.

Sapkowski, göz kamaştırıcı derecede iyi bir şakacıyla çarpıcı bir sete veya kıkırdayarak sert bir set parçası haline getirildikten veya ara sıra kıkırdama yaptıktan sonra, bu abartılı derecede büyük ve detaylı dünyada bizi takip eden bireyleri takip etmek için başka bir yere fırlatacaktı.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.