Kırık Kalpler Tamircisi - Melissa Senate - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kırık Kalpler Tamircisi – Melissa Senate

Kırık Kalpler Tamircisi – Melissa Senate

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Mart 2nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 372
Yazar: Melissa Senate

701 Kişi Tarafından Görüldü

Sizi yormadan alıp uzaklara gotüreyen sıcacık bir hikaye kitaba gelince Rebecca’ nin babasının ölümüyle gizli olan herşey açığa çıkmıştır. Babasının daha önceden yaşadığı bir ilişkiden bir kız cocugu vardır. Rebecca nin hayatta istediği kız kardeşine acaba kavusabilecekmi?

Kırık Kalpler Tamircisi, size kaybettiklerinizi geri kazandırmak için var…

Beklenmedik bir anda çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişinin fısıldadığı bir sır, hayatınızın akışını değiştirip altüst edebilir. Ancak öyle sırlar vardır ki, sizi uzun süren uykunuzdan uyandırır ve gerçeğin içine çekip kurtarabilir. İşte bu kitabın kahramanları, gizli kalmış olayların yaşamlarını mahvetmesine izin vermeyenler…

Rebecca, Joy ve umuda sığınmak isteyen kalbi kırık insanlar, çıktıkları birbirinden ilginç yolculuklarda, kimsenin bilmediği hayal kırıklıklarını birbirleriyle paylaşarak sevgi, sadakat ve özgürlüğe açılan bir dünyanın var olduğunu gösteriyor. Geçmişin gölgesinde kalmak yerine, umudun peşinden giden bu yolculuğa katılmamak imkânsız!

Bazı Mutluluklar Yolculuklarla Başlar…

“İnsanı sıcaklığıyla sımsıkı saran, zekice yazılmış, eğlenceli ve hayat dolu bir roman…”Publishers Weekly

“Kırık Kalpler Tamircisi, doğru noktalara değinen sımsıcak bir roman. Senate etkileyici kalemiyle okuyucuyu kendine hayran bırakmaya devam ediyor.”Booklist

Özet

“Kırık Kalpler Tamircisi, uzun zamandır hayalini kurduğunuz yolculuğa çıkmanızı ve hiç farkında olmadan ceplerinizde hayat kurtaran derslerle dönmenizi sağlayacak keyifli bir kitap.”Caprice Crane

Rebacca’nın babası ölüm döşeğindeyken kulağına fısıldadığı bir sırla başlar. Ve derke ki “Bir bebek var,” işte herşey bunla değişir. Rebacca daha önce annesini kaybetmiştir, şimdide babası ölmek üzeredir hayattaki tek kişi sevgilisi Michael’dır.

Ya değilse? Ve babası ona ondan sadece iki yaş küçük bir kardeşi olduğunu söyler. Ve ardından ölür ardında sorular ve mektuplar bırakırak. Rebacca ya hayatına devam edecek yada kardeşini bulacak.

Hayatını tamamen karmaşıkken birde sevgilisinin tavrıyla arada kalır. Ama aklına koymuştur kardeşini bulacak ve hayalindeki gibi olmasını ister. Onu bekleyen süprizinden habersizdir.

Joy felaket bir dönemdedir hem işi hem de kocası ile sorunları ile boğuşurken bir gün kapısında bir kadın ona “Sen benim üvey kardeşimsin,” derse tepkisi ne olur? Yılllardır babasını tanımadan yaşamış ve duygularına ket vuran bir insan olan Joy için herşey tam anlamıyla karmaşıktır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.