Kırık Kalbin Gazabı - Brigid Kemmerer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kırık Kalbin Gazabı – Brigid Kemmerer

Kırık Kalbin Gazabı – Brigid Kemmerer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 12th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 403
Yazar: Brigid Kemmerer

519 Kişi Tarafından Görüldü

Kırık Kalbin Gazabı ; New York Times’ın çok satan şeytan Bir Lanet Çok Karanlık ve Lonely’nin devamı olan Brigid Kemmerer, arkadaşların düşman olduğu ve aşkın en karanlık yerlerde çiçek açtığı yemyeşil bir fantezide Emberfall dünyasına geri dönüyor. Varisi bulun, tacı kazanın.

Lanet sonunda bozuldu, ancak Emberfall Prensi Rhen hala daha karanlık sorunlarla karşı karşıya. Onun gerçek varis olmadığı ve Emberfall’da yasak büyünün serbest bırakıldığı söylentileri dolaşıyor. Rhen’in yanında Harper olmasına rağmen, muhafızı Gray kayıptır ve cevaplardan çok sorular bırakır. Tacı kazan, krallığı kurtar.

 Özet

Krallıkta yasal vârisin o olmadığına dair dedikodular dolaşıyordu ve uzun zamandır yasaklı olan büyü, Kordiyar’ı etkisi altına almaya başlamıştı. Harper, Rhen’in yanında olsa da Başkumandan Grey ortada yoktu ve şüpheli gidişi akıllarda soru işaretleri bırakmıştı.

Yasal vâris olduğu söylentisi kulaktan kulağa yayılan Grey ise Lilith’i alt ettiğinden beri kaçak hayatına devam ediyordu. Rhen’in karşısında durmak gibi bir arzusu yoktu ta ki Karis Luran yeniden Kordiyar’ı işgal etmeye yeltenene dek.

Heyecan dolu efsane kaldığı yerden devam ediyor. Yalnızlığın Kara Laneti’nin The New York Times çoksatan yazarı Brigid Kemmerer sadakatin test edildiği, dostların düşmana dönüştüğü ve savaşın gölgesinde yeni bir aşkın filizlendiği devam romanı Kırık Kalbin Gazabı’yla Kordiyar’a geri dönüyor.

Bir önceki yazımız olan Toplu Öyküler - Stefan Zweig başlıklı kitabımızda Toplu Öyküler - Stefan Zweig, Toplu Öyküler - Stefan Zweig ekitap indir ve Toplu Öyküler - Stefan Zweig ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.