Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe - Paola Peretti - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe – Paola Peretti

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe – Paola Peretti

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mayıs 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 210
Yazar: Paola Peretti

248 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe; Durup kiraz ağacını selamlıyorum. Babamla birlikte her gün geçtiğimiz sokaktan bakınca onu uzaktan -ama sadece biraz uzaktan- görebiliyorum. Aslında karşımda gördüğüm şey renkli bir leke ama ben onun ağaç olduğunu, yani hayallerimdeki gibi iyi yürekli bir devin saçları olduğunu biliyorum. Tamamen bulanık, ama orada.

 

Yazarın kendi yaşam hikâyesinden esinlenerek, küçük bir kızın görme yetisini kaybetmesiyle ilgili kaleme alınmış olan bu roman her yaştan okur için. Küçük Prens, İçimdeki Müzik gibi kitapların hayranları için çok özel bir yeri olacak…

 

Ailesi ve arkadaşlarının yardımıyla Mafalda, kendisi için önemli olan şeyleri keşfetmeye çalışır. Görme yetisini kaybetse de yapabileceği şeylerin listesini çıkarır…

 

On yaşındaki Mafalda’nın umursadığı pek çok şey var. Mesela gece gökyüzündeki yıldızları saymak, futbol oynamak ve okulunun önündeki kiraz ağacına tırmanmak gibi. Ancak Mafalda görüşünü kaybederken, şaşırtıcı şeyler odaklanmaya başlar. Ailesi ve hem eski hem de yeni arkadaşlarının yardımıyla Mafalda, en önemli şeyleri keşfeder.

Bir önceki yazımız olan 02:02 Ayçiçeği Karnavalı - N. G. Kabal başlıklı kitabımızda 02:02 Ayçiçeği Karnavalı-N. G. Kabal, 02:02 Ayçiçeği Karnavalı-N. G. Kabal ekitap indir ve 02:02 Ayçiçeği Karnavalı-N. G. Kabal ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.