kemikler (Kemik Krallığı I) - Kimberly Vale - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

kemikler (Kemik Krallığı I) – Kimberly Vale

kemikler (Kemik Krallığı I) – Kimberly Vale

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 237
Yazar: Kimberly Vale

280 Kişi Tarafından Görüldü

Bir korsana asla güvenme.

Kan Çanı çalıyor, korsan kralın ölümüne ve Yargılamaların başlangıcına işaret ediyor – ödülün Kemik Taç olduğu kalpleri durduran bir yarışma. Sadece bir yarışmacı gıpta edilen ada tahtını talep edebilir; her biri kazanmak için hayat ve uzuv kumar oynayacak.

Kaptan. Kardeş. bakire.

Csilla Abado, gücünü gençliğine karşı koyan deneyimli korsanlara ve her zaman Csilla’nın kaptanlığını istemiş olan ablasına kanıtlamak için can atıyor. Ne pahasına olursa olsun ilk korsan kraliçe olmak için her şeyi riske atacak.

Satıcı. Oğul. Miras.

Kane Blackwater, babasının gemisi Demir Mücevher’i elinde tutmak için yaptığı kirli altınları ve karanlık takasları geride bırakmak istiyor., canlı. Duruşmalar yeni bir başlangıcı temsil ediyor, ancak gizli bir varisin korsan kralı olma umutlarını tehdit eden söylentileri dönüyor.

Kaçak yolcu. Kız evlat. Fırtına.

Lorelei Penny, annesinin ölümünün intikamını almaktan başka bir şey istemiyor. Demir Mücevher’i saklamasının onu katile yaklaştırması gerekiyordu, ama bunun yerine kendini sadakat ve arzunun çarpıştığı ölümcül savaşın içinde buluyor.

Csilla. Kane. Lorelei. Her biri bir görevde. Ancak denizin başka planları vardır. Karanlık gelgitler yükseliyor ve dikkatli olmazlarsa kesinlikle boğulacaklar.

Yorum

The King of Bones öldü. Cerulia tahtının varisi olmadığı için, bir sonraki hükümdarın Yargılamaları Crossbones’da gerçekleşecek. Tüm filo kaptanları davetlidir. Karasu’nun kaptanı Kane kazanırsa, sonunda korsanlar arasında yasal bir yönetim sağlama fırsatına sahip olacak tabii gemideki gizemli kaçak yolcu Lorelei’nin herhangi bir sorun çıkarmaması şartıyla.

Csilla için bu, Scarlet Maiden’ın tamamı kadınlardan oluşan tek mürettebat olarak gerçek saygıyı kazanma şansı; Keşke Anaphine’in kaptanı şu sinir bozucu Flynn araya girmeyi bıraksa. Acımasız yağmacılar, sihir ve tanrılarla yüzleşmeye hazırlananlar için ölümcül bir yarış herkesin oyunu haline gelir.

Bir önceki yazımız olan Aşağı Dünya - Rebecca Phelps başlıklı kitabımızda Aşağı Dünya - Rebecca Phelps, Aşağı Dünya - Rebecca Phelps ekitap indir ve Aşağı Dünya - Rebecca Phelps ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“kemikler (Kemik Krallığı I) – Kimberly Vale” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.