Kelebeği Öldürmek 1 - Beyza Aksoy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kelebeği Öldürmek 1  –  Beyza Aksoy

Kelebeği Öldürmek 1 – Beyza Aksoy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 529
Yazar: Beyza Aksoy

1.242 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Kelebeği Öldürmek 1 ; “Ama bazen herkes masumdur. Gözün gördüğüne akıl kördür, dil söktüğü an anıların canı asılır vicdan mahkemelerinde.“

– Kül Kelebek

 

Soru işaretleriyle dolu bir çocukluk geçiren Ada, lise yıllarının hemen öncesinde öğrendiği bir gerçekle sarsılır. Bu gerçeğin sancılarıyla geçen ilk lise yılları sonrasında, ünlü bir okula kabul edilerek umuda kanat çırpmak ister. Bu okulun ona hazırladığı ve kontrolünden çıkacak olaylar zincirinden habersizdir.

 

Uğrayacağı zorbalıklar sadece okul hayatını değil, tüm yaşamını etkiler. Her şeye rağmen çevresindeki insanlarla değil, bahçesindeki çiçekleriyle mutlu olmayı öğrenmiş olan Ada’nın hayatı, okulun gizemli öğrencisi Varis Adin yüzünden kontrol edemediği bir hâle gelir. Kaçtıkça içine çekildiği durumlar, yeni gizemler ve soru işaretleri doğurur.

Bir önceki yazımız olan Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) - Diane Cook başlıklı kitabımızda Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa), Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) ekitap indir ve Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.