Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) - Binnur Nigiz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) – Binnur Nigiz

Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) – Binnur Nigiz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mart 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 766
Yazar: Binnur Nigiz

1.542 Kişi Tarafından Görüldü

Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) ; Dışarıda devam eden bir hayat, içimde kalbi duran ufak bir kız çocuğu vardı. Göğsümde bir labirent kurmuş, çıkışa varan tüm yolların sonunu onun mağarasının girişine yerleştirmiştim. Islanmaya başlamış bir kelebeğin kanadını nefesinle kurutamazsın, parçalarsın. Ona bunu anlatamadım. Bana bunu anlatamadı. Üstüme yağmaya, beni ıslatıp nefesiyle parçalamaya yemin etmişti. Üstüme yağmasına, beni ıslatıp nefesiyle parçalamasına izin vermiştim. Sanki bir mezarım vardı, yerini ondan başka kimse bilmiyordu.

 

Bir adam dizlerimin önüne oturdu, yara izlerimi öptü. Bana tıpkı bir mağarayı anımsatan siyah gözlerle baktı. Biliyordum. Kehf benim kanatlarımı ıslatan yağmurdu. Kanatlarımdan ruhuma akıyordu. “Küçücüğüm.”

 

Özet

 

Asi Merve on yedi yaşında bir lise öğrencisidir. Karan ise yirmi altı yaşında bir iş adamıdır. Karan, Merve’nin okuluna bir konferansta konuşma yapmak üzere davet edilir.

 

Ve ikilinin ilk karşılaşmaları bu şekilde olur. Sonrasında bir takım olaylar ile Karan ve Merve bir araya gelirler

Bir önceki yazımız olan Şafak Korosu - Samantha Shannon başlıklı kitabımızda Şafak Korosu Samantha Shannon, Şafak Korosu Samantha Shannon ekitap indir ve Şafak Korosu Samantha Shannon ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) – Binnur Nigiz” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.