Karanlığı Beklerken - Kupa Kızı - Tess Gerritsen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlığı Beklerken – Kupa Kızı – Tess Gerritsen

Karanlığı Beklerken – Kupa Kızı – Tess Gerritsen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 1995
Eklenme: Ağustos 10th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 305
Yazar: Tess Gerritsen

2.120 Kişi Tarafından Görüldü

Tess Gerritsen ‘den iki kitap bir arada Karanlığı beklerken ve Kupa kızı;

Tess Gerritsen – Karanlığı Beklerken
Beryl ve Jordan, anne ve babalarının vefatı ile ilgili bir aile sırrını çözmek üzere Paris’e gelirler. Ancak buldukları tüm cevaplar, eski sırların hiç de kolay çözülmeyeceğini işaret etmektedir.

Beryl, gerçeğin peşinde ölümüne koşarken, kendisini tehlikenin tutkularla birleştiği bir dünyanın içinde bulur. Eski CIA ajanı Richard Wolf ile işte tam da bu birleşim noktasında tanışırlar. Böyle bir dünyanın içinde dost düşmana ve düşman da katile kolaylıkla dönüşebilir şüphesiz. Peki ya burada aşkın payına düşen nedir? 

Tess Gerritsen – Kupa Kızı
Jordan Tavistock’un, arkadaş hatırına yapamayacağı şey yoktu. Bir eve hırsız gibi girip arkadaşı için tehlikeli olacak mektupları çalmayı bile kabul etmişti.

Hiç hesapta olmayan şey ise, orada suçüstü yakalanmaktı. Hem de başka bir hırsız tarafından. Üstelik son derece güzel bir kadındı bu hırsız. Gerçek bir soyguncu olan Clea ve Jordan’ın esas meselesi, mutluluğu birlikte yakalayıp yakalayamamaktan ziyade o kadar uzun süre hayatta kalıp kalamayacaklarıydı.

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.