Kara Dul - Daniel Silva - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kara Dul – Daniel Silva

Kara Dul – Daniel Silva

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 413
Yazar: Daniel Silva

262 Kişi Tarafından Görüldü

Kara Dul – Daniel Silva; Efsanevi casus ve sanat restoratörü Gabriel Allon, İsrail’in gizli istihbarat servisinin şefi olmaya hazırlanıyor. Ancak terfisinin arifesinde, olaylar onu son bir operasyon için sahaya çekmek için komplo kurar. IŞİD, Paris’in Marais semtinde büyük bir bombayı patlattı ve çaresiz bir Fransız hükümeti, Gabriel’in tekrar saldırmadan önce sorumlu adamı ortadan kaldırmasını istiyor.

Ona Selahaddin derler…

Hırsı, takma adı kadar görkemli olan bir terörist dehası, o kadar zor bir adam ki uyruğu bile bilinmiyor. Gelişmiş şifreleme yazılımıyla korunan ağı, tam bir gizlilik içinde iletişim kurar, Batı’yı kendi planına karşı kör bırakır ve Gabriel’e dünyanın gördüğü en tehlikeli terörist gruba bir ajan yerleştirmekten başka seçenek bırakmaz. Güzel olduğu kadar cesur, olağanüstü bir genç doktor. Gabriel’in emriyle, bekleyen bir IŞİD üyesi, saatli bomba, kana susamış bir kara dul olarak poz verecek.

Daniel Silva Hakkında

‘Seksi düşüncelere dalmış Allon… Daniel Craig’in oynamadığı en ünlü süper casus olmalı’ Daily Telegraph

“Büyüleyici, merak uyandıran ve nefes nefese heyecan verici” Publishers Weekly

‘Kurgu dünyasının en büyük casuslarından birine uygun bir son görev… Zor zamanlar için karanlık bir gerilim filmi’ Kirkus Review

‘Gerçekten yetenekli bir yazar’ Sun

“zarif tempolu, incelikli ve bilgili.” Daily Mail

‘Silva bir gerilim ustasıdır’ Barbara Taylor Bradford, The Week

Bir önceki yazımız olan Kırık Kanatlar - Halil Cibran başlıklı kitabımızda Kırık Kanatlar - Halil Cibran, Kırık Kanatlar - Halil Cibran ekitap indir ve Kırık Kanatlar - Halil Cibran ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.