İz Bıraktığın Kadar Varsın - Esra Ezmeci - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İz Bıraktığın Kadar Varsın –  Esra Ezmeci

İz Bıraktığın Kadar Varsın – Esra Ezmeci

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Kasım 3rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 328
Yazar: Esra Ezmeci

18.008 Kişi Tarafından Görüldü

İz Bıraktığın Kadar Varsın; Kusursuz bir bütün için harikulade parçalar gerekir. Tıkır tıkır işleyen bir sistem fakat böyle yürür, bir kovandaki arıları veya devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez. Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına yardımcı olamaz, sağlam bir motor, belki devreye girmesi gerekli olan kürekler ve güvertede teknenin seyrini sağlamakta olan hünerli birkaç insan lazımdır.

Bu bir keşif yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar esasında şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak…

Uzman Psikolog Esra Ezmeci bu kez cinsellikten çapalamaya, eril ve dişil enerjilerden iletişime iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlatıyor. İlişkilerde cesaretin ve özgür doğanızı hissettirebilmenin fark yaratan, devrimci yollarını incelikle tarif ediyor.

Tarih nice korkak insan hikâyesiyle doludur ama biz hiçbirinin adını duymamışızdır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakırsınız ve iz bıraktığınız kadar yaşarsınız…

Esra Ezmeci Kimdir

01.08.1986 İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, 2003 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halka İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra 2011 senesinde İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle bitirmiştir.

2014 senesinde İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra klinik psikoloji doktorasına başlamıştır. Şu an halen klinik psikoloji doktora eğitimine devam etmektir.

2010 senesinde İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını bitirmiştir. 2013-2017 seneleri arasında İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde profesyonel klinik psikolog olarak görev yapmıştır.

Hürriyet Aile gazetesinde haftalık psikoloji konulu yazılar yazmaktadır ve “Yalnız Değilsiniz” isimli televizyon programını sunmaktadır. Bağımlılık tedavisi, aile-ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Esra Ezmeci bilişsel davranış terapisi, bağımlılık terapisi, aile/çift terapisi ve şema terapi üzerine çeşitli eğitimler almıştır.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever - Esra Ezmeci başlıklı kitabımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap indir, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap oku ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“İz Bıraktığın Kadar Varsın – Esra Ezmeci” için 7 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.